vardo reikšmė

krikštas

Manosapnai.lt

Jeigu sapne regite vaidinamą dramą, jūsų laukia malonūs susitikimai su labai tolimais giminėmis. Nuobodžiauti spektaklyje - netikėtas svečias. Šis sapnas dar gali reikšti paslaptingą renginį. Rašyti dramą - skolos. Tačiau likimas padovanos puikią galimybę, kuri padės atsikratyti skolų.

Sapnininkastau.lt

Matyti – didelį džiaugsmą. Su Kristumi kalbėti – atsivertimą į tikėjimą. Kristų nukryžiuojant matyti – didelį nusiminimą ir kančias. Kristų kalbant ant kryžiaus matyti – pasirūpink pataisyti savo gyvenimą. Kristų kalbantį girdėti – nepaprastus stebuklus. Kristų kalbant į žmones matyti – didelę ir malonią naujieną. Kristų į Dangų žengiant matyti – turėsi nuo Dievo didelę malonę. Kristų matyti iš Dangaus žengiant į žemę – didelę taiką ir ramybę žmonėms. Panašios reikšmes Bobos Daržininkas Figūra Grėbti Dujos Jaunikaitis Dievas Diena Eglė Dėžės Bokštas Duonkubilis Ėdžios Diržas Biblija Daržininkas Dumtuvė Vyžos Pačia, žmona Dvaras .

Sapnuoti.lt

Matyti - didelį džiaugsmąSu Kristumi kalbėti - atsivertimą į tikėjimąKristų nukryžiuojant matyti - didelį nusiminimą ir kančiasKristų kalbant ant kryžiaus matyti - pasirūpink pataisyti savo gyvenimąKristų kalbantį girdėti - nepaprastus stebuklusKristų kalbant į žmones matyti - didelę ir malonią naujienąKristų į Dangų žengiant matyti - turėsi nuo Dievo didelę malonęKristų matyti iš Dangaus žengiant į žemę - didelę taiką ir ramybę žmonėms.

Sapnininkas2.lt

Krikštijant vaiką matyti - greit būsi pokyly;krikšto tėvą matyti arba su juo kalbėti - didelį džiaugsmą;krikšto motiną arba su ja kalbėti - netikėtą dovaną;krikšto vaiką matyti - nuostolius. jeigu dalyvavimas krikštynose - nudžiugins netikėtos paslaptys. jeigu pačiam krikštyti - laimėsite ten, kur nuves... egoizmas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Krikštas – Krikštijant vaiką matyti – greit būsi pokyly; krikšto tėvą matyti arba su juo kalbėti – didelį džiaugsmą; krikšto motiną arba su ja kalbėti – netikėtą dovaną; krikšto vaiką matyti – nuostolius.

Sapnai.eu

Krikštijant vaiką matyti – greit būsi pokyly; krikšto tėvą matyti arba su juo kalbėti – didelį džiaugsmą; krikšto motiną arba su ja kalbėti – netikėtą dovaną; krikšto vaiką matyti – nuostolius.