vardo reikšmė

parduotuvė

Manosapnai.lt

Parduotuvė, pilną pirkėjų, - pelnas. Jeigu sapnuojate, kad parduotuvėje daug prekių, - laukite sėkmės, klestėjimo. Jeigu sapne parduotuvė tuščia, - nesėkmė ir bergždžios pastangos. Jus persekios pyktis uždaryta parduotuvė - jūsų reikalai prasti. Jeigu sapne ką nors perkate, vadinasi, padedant geriems draugams pagerės reikalai. Jeigu sapnuojate, kad perkate nešvarias moteriškas pirštines, - santykiai su moterimis atves jus į aklavietę. Jeigu tokį sapną sapnuoja mergina, vadinasi, jos išrinktasis apie ją ypač geros nuomonės. Jeigu sapnuojate, kad esate universalinėje parduotuvėje, - jus nudžiugins pajamos. Jeigu sapne esate maisto prekių parduotuvėje, -geras gyvenimas. Jeigu sapnuojate, kad jūsų nuosava parduotuvė dega, - verslas pareikalaus daug energijos ir pastangų. Be to, laukia kažkokie malonumai.

Sapnuoti.lt

Parduotuvė su daugeliu pirkėjų - pelnasUždaryta - blogi reikalai, derėtis sapne perkant ar parduotat - ramybė, geri laikai.

Sapnininkas2.lt

Parduotuvė su daugeliu pirkėjų - pelnas;uždaryta - blogi reikalai, derėtis sapne perkant ar parduotat - ramybė, geri laikai;jei savininkas sapnuoja savo parduotuvę - jums reikalingas poilsis. jeigu jei ant prekystalio mėsa - liga jeigu uždaryta - blogi reikalai jeigu Parduotuvė su daug pirkėjų - pelnas jeigu parduotuve, pirkti, pardaveja - parduotuvė - sėkmingi santykiai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Parduotuvė – Parduotuvė su daugeliu pirkėjų – pelnas; uždaryta – blogi reikalai, derėtis sapne perkant ar parduotat – ramybė, geri laikai; jei savininkas sapnuoja savo parduotuvę – jums reikalingas poilsis.

Sapnai.eu

Parduotuvė su daugeliu pirkėjų – pelnas; uždaryta – blogi reikalai, derėtis sapne perkant ar parduotat – ramybė, geri laikai.

Sapnininkas.com

Šis sapno simbolis — sapnuojančiojo prisiminimai, patirtis ir troškimai. Tikslesnė reikšmė aiškėja iš sapno konteksto. Dažnai sapną padeda išaiškinti siūlomų prekių kokybė ir sapnuojančiojo požiūris į sapno įyykius.