vardo reikšmė

kaukė

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad esate kaukių baliuje, vadinasi, mėgausitės kvailais ir žlugdančiais malonumais, pamiršite reikalus ir įsipareigojimus šeimai. Jeigu mergina sapnuoja, kad yra kaukių baliuje, vadinasi, ją apgaus. Jeigu sapne apžiūrinėjate kaukę, vadinasi, kažkokia moteris bus jums neištikima, o reikalai kritiški. Sapnuoti kitus su kaukėmis - kova su veidmainyste ir pavydu. Sapnuoti, kad esate užsidėję kaukę, - laikini keblumai: jūsų požiūris į brangų žmogų bus neteisingai išaiškintas, o pagalba jam neteisingai suprasta jeigu mergina sapnuoja, kad yra užsidėjusi kaukę, vadinasi, bandys apgauti žmogų, kuris jai palankus. Merginai sapnuoti, kad ji nusiima kaukę ir taip daro kiti - įspėjimas, kad per daug nesižavėtų savimi, nes gali nukentėti. Šis sapnas skatina būti kuklesniems ir kritiškai vertinti save.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog užsidėjote kaukę - teks slėptis nuo skolininkų ar įkyrių draugų.

Sapnininkastau.lt

Regėti ką su kauke – būsi apgautas veidmainių. Būti su ja – vaidinsi arba šoksi teatre. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti ką su kauke - būsi apgautas veidmainiųBūti su ja - vaidinsi arba šoksi teatre.

Sapnininkas2.lt

Regėti ką su kauke - būsi apgautas veidmainių;būti su ja - vaidinsi arba šoksi teatre. jeigu užsidėti - teks slėptis nuo skolininkų ar įkyrių draugų. jeigu jus apsupo kaukėti žmonės - galite susirgti. jeigu gaminti kaukę - atsitiktinė pažintis bus naudinga visais atžvilgiais. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kaukė – Regėti ką su kauke – būsi apgautas veidmainių; būti su ja – vaidinsi arba šoksi teatre.

Sapnai.eu

Regėti ką su kauke – būsi apgautas veidmainių; būti su ja – vaidinsi arba šoksi teatre.

Sapnininkas.com

Kaukė sapne reiškia susitapatinimą su kylančiais iš kolektyvinės pasąmonės archetipiniais pavidalais, dažniausiai įkūnijančiais prievartą. Sapnuoti kaukę beveik visada negeras ženklas. Jei sapnuojantysis pasirodo su kauke ne karnavalo metu, dažniausiai tai rodo pernelyg stiprų pripažinimo siekimą. Tokius sapnus sapnuojantis žmogus paprastai kankinamas menkavertiškumo ir potencijos sutrikimų.