vardo reikšmė

ežeras

Manosapnai.lt

Ramus ežeras - laiminga meilė. Banguotas - daug prieštaravimų mylint. Jeigu sapne ežero vanduo švarus, bet apaugęs nykia augmenija, tai jūsų gerovei gresia pavojus dėl palaido gyvenimo. Jeigu sapne regite ežero veidrodyje atsispindinčią augmeniją, laukite džiaugsmo, meilės ir laimės. Jeigu sapnuojate, kad matote ežere savo atvaizdą, jūsų laukia džiaugsmas ir mylintys draugai. Sapne regėti, kad plaukiate per švarų ir ramų ežero vandenį su maloniais ir artimais draugais reiškia, kad jūsų laukia laimė ir turtas. Sapne regėti nešvarų ežero vandenį, pilną akmenų ir sausų medžio skiedrų reiškia planų neįgyvendinimą. Jeigu sapnuojate nešvarų ežero vandenį, apaugusį gražia augmenija, vadinasi, jūsų tvirta moralė nugalės aistras ir nukreips energiją į doros kelią. Jeigu jauna moteris sapnuoja nešvarų ežero vandenį, jos laukia daugybė permainų. Greitu laiku ji pajus, jog praeityje padarė klaidų ir paniekino geradarius. Jeigu sapnuojate, kad valtyje jauna pora kovoja su vandens stichija rizikuodami gyvybe, vadinasi, jūsų draugai pasielgs negarbingai. Jeigu sapne moteris regi, kad vanduo semia valtį bet energingai irkluodama ji pasiekia krantą, tai supras, jog jos įsitikinimai yra klaidingi ir pelnys garbę bei pripažinimą. Šis sapnas gali reikšti ir artimųjų ligą sapnuoti, kad skęstate ežere, - bus sunku naujoje vietoje, gyvybei grės pavojus. Jeigu žvejojate ežere, gausite piktą ir nevalyvą žmoną. Jeigu sapnuojate baisius ežero gyventojus, kurie artėja jums grasindami, - laukite nesėkmių ir nusivylimų, prarasite daug brangaus laiko ir sveikatos. Jus paliks gyvenimo džiaugsmas, turėsite išgerti karčią pavėluotos atgailos taurę.

Sapnininkastau.lt

Žvejoti jame – gausi piktą žmoną. Ramus – laiminga meilė. Banguotas – daug priešingumų meilėj. Susidrumstęs – vargai ir nesėkmės. Skęsti ežere – svetimoj vietoj gali grėsti pavojai. Panašios reikšmes Piktžolės Citrina Grūstuvis Tinklas Viešbutis Krėslas Tvartas Rojus Grūstuvis Genys Aerouostas Turgus Balaganas Fabrikas Genys Brangūs kailiniai Kelionei ruoštis Į nosį gaut Paukštis baltas atskrenda Paukštis juodas .

Sapnuoti.lt

Žvejoti jame - gausi piktą žmonąRamus - laiminga meilė banguotas - daug priešingumų meilėjSusidrumstęs - vargai ir nesėkmėsSkęsti ežere - svetimoj vietoj gali grėsti pavojai.

Sapnininkas2.lt

Žvejoti jame – gausi piktą žmoną;ramus – laiminga meilė;banguotas – daug priešingumų meilėj;susidrumstęs - vargai ir nesėkmės;skęsti ežere - svetimoj vietoj gali grėsti pavojai. jeigu matyti - laisvė jeigu jame tyras vanduo - laimė jeigu ramus - laiminga meilė jeigu jame sudrumstas vanduo - vargai, nesėkmė jeigu skęsti - svetimoje vietoje grės pavojus Jūsų gyvybei jeigu banguotas - prieštaravimai meilėje jeigu matyti savo atvaizdą - džiaugsmas jeigu žvejoti - gausite negerą, piktą žmoną (vyrą) Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ežeras – Žvejoti jame – gausi piktą žmoną; Ramus – laiminga meilė; Banguotas – daug priešingumų meilėj; Susidrumstęs – vargai ir nesėkmės; Skęsti ežere – svetimoj vietoj gali grėsti pavojai.

Sapnai.eu

Žvejoti jame – gausi piktą žmoną; ramus – laiminga meilė; banguotas – daug priešingumų meilėj; susidrumstęs – vargai ir nesėkmės; skęsti ežere – svetimoj vietoj gali grėsti pavojai.