vardo reikšmė

sraigė

Manosapnai.lt

Sraigė sapne reiškia sunkumus, bendraujant su kitais žmonėmis. Taip pat tai gali būti įspėjimas greičiau apsispręsti jeigu sapne matote labai didelę ir gražią sraigę, - teks susidurti su keblumais darbe ir išspręsti labai sudėtingą klausimą. Sapne matyti šliaužiojančią sraigę reiškia, kad aplink jus susidarė slogi atmosfera. Jeigu sapnuojate, kad užlipote ant sraigės, vadinasi, teks bendrauti su nemaloniais žmonėmis. Rinkti ir valgyti sraiges - permainos. Tuščias sraigės namelis - vėluojanti sėkmė.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog renkate ar valgote sraiges - permainos, kurioms pasiryšite kitų prikalbintas.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti sraigę reiškia, kad jums reikia prisiminti patarlę: lėtai važiuosi — toliau nuvažiuosi.

Sapnininkas2.lt

jeigu matyti - sunkumai bendraujant su žmonėmis; apsisprendimas jeigu šliaužianti - slogi atmosfera jeigu valgyti, rinkti - permainos jeigu užlipti, užminti - bendrausite su nemaloniais žmonėmis Sraigė - judėjimo trūkumas, bėgimas nuo gyvenimo problemų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Kadangi tikrovėje sraigė vos prisilietus įlenda į savo kiaukutą, tai ir sapne ji simbolizuoja ne vien jautrumą, bet ir varžymąsi, bendravimo sunkumus bei vienatvę. Kai kada sraigė sapne taip pat esti aliuzija į moters lytinius organus.