vardo reikšmė

Klūpoti

Manosapnai.lt

Klūpoti ant kelių sapne gali reikšti naudingą patarimą. Bažnyčioje klūpoti ir poterius kalbėti - būsite linksmi ir turėsite naudos. Klūpoti ant kelių prieš ką nors - rūpestis, pažeminimas, liūdesys daug klūpančių žmonių sapnuoti - atgailausite už nuodėmes. Jaunavedžius klūpančius sapnuoti - gausite gerą žinią. Sapnuoti klūpantį kunigą - vargas.

Sapnininkastau.lt

Keliais prieš ką nors – susirūpinimą ir pažeminimą. Matyti kunigą klūpant – artėjimą sunkių vargų. Pačiam klūpoti – greit susilauksi naudingų patarimų. Klūpančius žmones matyti – apgailestavimą ir nuodėmes. Jaunavedžius suklaupusius matyti – gerą ir linksmą gyvenimą; klupeti pries kryžių – teks atsakyti už savo klaidas. Panašios reikšmes Grambuolys Brangakmeniai Drėgmė Interviu Fortas Jėga Antrankiai Anglies kasykla Audimas Įkąsti Irbis Garso slopintuvas daug bajorų, kalbėtis su jais Jų užpultam Altorius Asilu joti Audra Gniaužyti Kočioti ką nors Lupimas .

Sapnuoti.lt

Keliais prieš ką nors - susirūpinimą ir pažeminimąMatyti kunigą klūpant - artėjimą sunkių vargųPačiam klūpoti - greit susilauksi naudingų patarimųKlūpančius žmones matyti - apgailestavimą ir nuodėmesJaunavedžius suklaupusius matyti - gerą ir linksmą gyvenimą klupeti pries kryžių - teks atsakyti už savo klaidas.

Sapnai.com

Klūpoti – Keliais prieš ką nors – susirūpinimą ir pažeminimą; matyti kunigą klūpant – artėjimą sunkių vargų; pačiam klūpoti – greit susilauksi naudingų patarimų; klūpančius žmones matyti – apgailestavimą ir nuodėmes; jaunavedžius suklaupusius matyti – gerą ir linksmą gyvenimą; klupeti pries kryžių – teks atsakyti už savo klaidas.

Sapnai.eu

Keliais prieš ką nors – susirūpinimą ir pažeminimą; matyti kunigą klūpant – artėjimą sunkių vargų; pačiam klūpoti – greit susilauksi naudingų patarimų; klūpančius žmones matyti – apgailestavimą ir nuodėmes; jaunavedžius suklaupusius matyti – gerą ir linksmą gyvenimą; klupeti pries kryžių – teks atsakyti už savo klaidas.