vardo reikšmė

banginis

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad prie laivo artėja banginis, laukite moralinės kovos, kuri bus nerami jūsų sielai. Jūs blaškysitės tarp pareigos jausmo ir baimės netekti savo turto. Jeigu jūs regite, kad banginis užpuolė laivą ir jį apvertė - laukite nelaimių ir katastrofos. Jeigu sapne regite negyvą banginį - pasirinksite teisingą gyvenimo kelią. Jeigu sapne regite banginio ūsą, vadinasi, sudarysite sutartį {galbūt vedybinę), kuri užtikrins jūsų gerovę.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti banginį vyrui – jūsų dalia yra stora ir rami moteris, jei esate moteris – sutiksite patikimą ir stiprų draugą. Prie laivo artėjantis banginis – laukite moralinės kovos, kuri bus nerami Jūsų sielai, blaškysitės tarp pareigos jausmo ir baimės netekti savo turto. Jeigu Jūs regite, kad banginis užpuolė laivą ir jį apvertė – laukite nelaimių ir katastrofos. Negyvas banginis – pasirinksite teisingą gyvenimo kelią. Jeigu sapne regite banginio ūsą, vadinasi, sudarysite sutartį (galbūt vedybinę), kuri užtikrins Jūsų gerovę. Panašios reikšmes Banginis Griūtis Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna Gervuogė .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti banginį vyrui - jūsų dalia yra stora ir rami moteris, jei esate moteris - sutiksite patikimą ir stiprų draugąPrie laivo artėjantis banginis - laukite moralinės kovos, kuri bus nerami Jūsų sielai, blaškysitės tarp pareigos jausmo ir baimės netekti savo turtoJeigu Jūs regite, kad banginis užpuolė laivą ir jį apvertė - laukite nelaimių ir katastrofosNegyvas banginis - pasirinksite teisingą gyvenimo keliąJeigu sapne regite banginio ūsą, vadinasi, sudarysite sutartį (galbūt vedybinę), kuri užtikrins Jūsų gerovę.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti banginį reiškia - gera asmeninė ateitis;jei sapne matot, kad banginiai artėja prie jūsų - baimės jausmas;jei regit, kad banginis apvertė laivą ar užpuolė - kažkokia nelaimė ar net katastrofa;negyvas banginis - jūsų pasirinktas kelias ne visai toks kokio norėtut;banginio ūsas - sėkmė visapusiška. Apskritai banginis sapne - perspėjimo ženklas.Banginis - naudingas pirkinys Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Banginis – Sapnuoti banginį reiškia, jei esate vyras, kad jūsų dalia yra stora ir rami moteris. Jei esate moteris, sutiksite patikimą ir stiprų draugą.

Sapnai.eu

Sapnuoti banginį reiškia, jei esate vyras, kad jūsų dalia yra stora ir rami moteris. Jei esate moteris, sutiksite patikimą ir stiprų draugą.