vardo reikšmė

karieta

Manosapnai.lt

Matyti arba joje važiuoti - turtų padidėjimą ir garbę; būti pačiam vežiku - greit būsi paaukštintas tarnyboje; važiuoti karietoje ir iš jos iškristi - garbės netekimą; su gražiais arkliais važiuoti - gerą pasisekimą gyvenime.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog važiuojate karieta į iškilmes - pražūtingas apsvaigimas neleis pastebėti kliūčių kelyje į tikslą. Moteriai šis sapnas gali reikšti ir pasiūlymą užimti aukštesnes pareigas.

Sapnininkastau.lt

Matyti arba joje važiuoti – turtų padidėjimą ir garbę. Būti pačiam vežiku – greit būsi paaukštintas tarnyboje. Važiuoti karietoje ir iš jos iškristi – garbės netekimą. Su gražiais arkliais važiuoti – gerą pasisekimą gyvenime. Panašios reikšmes Klėtis Koplyčią Kontora Krautuvė, parduotuvė Ekskursija Bažnyčia Bučiuoti Aruodas Duonkubilis Diržas Vežimas Bobos Geležinkelis Birža Eržilas Dilgėlės Ekipažas Biblioteka Guzas Galvažudys .

Sapnuoti.lt

Matyti arba joje važiuoti - turtų padidėjimą ir garbęBūti pačiam vežiku - greit būsi paaukštintas tarnybojeVažiuoti karietoje ir iš jos iškristi - garbės netekimąSu gražiais arkliais važiuoti - gerą pasisekimą gyvenime.

Sapnininkas2.lt

Matyti arba joje važiuoti - turtų padidėjimą ir garbę;būti pačiam vežiku - greit būsi paaukštintas tarnyboje;važiuoti karietoje ir iš jos iškristi - garbės netekimą;su gražiais arkliais važiuoti - gerą pasisekimą gyvenime;jeigu sapnuojate, kad važiuojate karieta su draugu arba mylimuoju - laimingos akimirkos bus trumpos, trumpa pažintis;jeigu karieta važiuoja kiti - permainos;bėgti paskui karietą - Jus išjuoks, paniekins ar apkalbės;jeigu nukrito karietos ratas - tai džiaugsmai virs liūdesiu. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Karieta – Matyti arba joje važiuoti – turtų padidėjimą ir garbę; būti pačiam vežiku – greit būsi paaukštintas tarnyboje; važiuoti karietoje ir iš jos iškristi – garbės netekimą; su gražiais arkliais važiuoti – gerą pasisekimą gyvenime.

Sapnai.eu

Matyti arba joje važiuoti – turtų padidėjimą ir garbę; būti pačiam vežiku – greit būsi paaukštintas tarnyboje; važiuoti karietoje ir iš jos iškristi – garbės netekimą; su gražiais arkliais važiuoti – gerą pasisekimą gyvenime.

Sapnininkas.com

Karieta yra pirmykštis asmenybės ir statuso simbolis. Dažniausiai ji rodo puikybę ir ekstravaganciją. Kartais karieta simbolizuoja bėgimą nuo tikrovės į fantazijų pasaulį.