vardo reikšmė

vaikas

Manosapnai.lt

Vyro nešiojamas - berniuko gimimas; moteries nešiojamas - mergytės gimimas; žaidžiąs - džiaugsmas; su aukle - neramūs laikai, daug vaikų regėti - vargai, bėdos, sergantis vaikas - šeimos nemalonumai, skiepyti vaikus - saugokis, kad ant tavo galvos kas nors nenukristų.

Sapnininkastau.lt

Nėščiai moteriai sapnuoti berniuką – mergytės gimimas ir atvirkščiai. Nėščiai sapnuoti žindantį vaiką – gims silpnas kūdikis. Sapnuoti tik gimusį kūdikį – naujas patrauklus sandėris. Matyti tik gimusį kūdikį nesveiką – turėsite bėdų bei padarysite klaidų. Sapnuoti, kad žmona pagimdė luošą vaiką verslininkams – sudarytas sandėris buvo viliojantis, bet siekiant pelno kažkur buvo padaryta klaida. Vaikas, žindantis dideles mamos krūtis – sveikata, mažas – sunki liga. Sapne imti ant rankų kūdikį, kuris serga ir kuriam pakilusi temperatūra – kančia ir širdies drama. Sapne regėti vaiką, kurį nešioja vyras – džiaugsmas, nauja draugystė. Sapne ant rankų nešioti ne savo vaiką gali reikšti bėdą ar ligą. Matyti ne savo mažą vaiką lovelėje ar vežimėlyje ir jausti, kad kažkas paliko jį prižiūrėti, bet Jūs to nenorite – išvengsite bėdos ar klastos. Sapnuoti vaiką, kuris spjaudo bet kokį maistą reiškia, kad Jus namiškiai dar mano esant vaiku. Sapnuoti linksmą, švarų vaiką – meilė ir daug gerų draugų. Jeigu vaikai nerėkia, jie apkūnoki ir gražūs – geri metai. Sapne regėti verkiančius vaikus reiškia blogą sveikatą ir nusivylimą. Sapne matyti vaiką, kuris vaikšto vienas – nepriklausomybė ir nerūpestingumas, visuomeninės nuomonės nepaisymą. Sapne matyti žaidžiantį vaiką – malonūs rūpesčiai. Daug vaikų – vargai, bėdos. Sapne matyti savo vaiką bėgiojantį su kitais vaikais – saugokite jį nuo blogų draugų. Vaikai sapne mokosi ir dirba – taika ir gerovė. Jeigu vaikas sapne yra beviltiškas ligonis – Jūsų laukia neramūs laikai. Motinai sapnuoti, kad jos vaikas yra nesveikas – vaiko sveikata gera, tačiau ją jaudins nedideli nemalonumai dėl jo. Miręs vaikas – jaudulys, nusivylimas, širdies skausmas. Merginai sapne prižiūrėti vaiką – geras ženklas, ji bus gerbiama ir užims aukštą padėtį visuomenėje. Jeigu moteris sapnuoja, kad prižiūri savo vaiką – jos laukia įdomūs darbai. Vyrui sapnuoti, kad jo žmona rūpestingai prižiūri jų mažylį – harmoningas gyvenimas. Su aukle būnantys vaikai – neramūs laikai. Nesantuokinį vaiką sapnuoti – būsite apkalbėti. Panašios reikšmes Rankinė, rankinukas Barzda Guvernantė Cilindras Eržilas Daugpatystė Donžuanas Išdaiga Išleistuvės Ikebana Gėrimai Jaukas Išpirkimas Inspektorius Inhaliatorius (med instrumentas) Eukaliptas Įsūnis Skrybėlė Išžaginti Kalbėtis su karininku .

Sapnuoti.lt

Nėščiai moteriai sapnuoti berniuką - mergytės gimimas ir atvirkščiaiNėščiai sapnuoti žindantį vaiką - gims silpnas kūdikisSapnuoti tik gimusį kūdikį - naujas patrauklus sandėrisMatyti tik gimusį kūdikį nesveiką - turėsite bėdų bei padarysite klaidųSapnuoti, kad žmona pagimdė luošą vaiką verslininkams - sudarytas sandėris buvo viliojantis, bet siekiant pelno kažkur buvo padaryta klaidaVaikas, žindantis dideles mamos krūtis - sveikata, mažas - sunki ligaSapne imti ant rankų kūdikį, kuris serga ir kuriam pakilusi temperatūra - kančia ir širdies dramaSapne regėti vaiką, kurį nešioja vyras - džiaugsmas, nauja draugystėSapne ant rankų nešioti ne savo vaiką gali reikšti bėdą ar ligąMatyti ne savo mažą vaiką lovelėje ar vežimėlyje ir jausti, kad kažkas paliko jį prižiūrėti, bet Jūs to nenorite - išvengsite bėdos ar klastosSapnuoti vaiką, kuris spjaudo bet kokį maistą reiškia, kad Jus namiškiai dar mano esant vaikuSapnuoti linksmą, švarų vaiką - meilė ir daug gerų draugųJeigu vaikai nerėkia, jie apkūnoki ir gražūs - geri metaiSapne regėti verkiančius vaikus reiškia blogą sveikatą ir nusivylimąSapne matyti vaiką, kuris vaikšto vienas - nepriklausomybė ir nerūpestingumas, visuomeninės nuomonės nepaisymąSapne matyti žaidžiantį vaiką - malonūs rūpesčiaiDaug vaikų - vargai, bėdosSapne matyti savo vaiką bėgiojantį su kitais vaikais - saugokite jį nuo blogų draugųVaikai sapne mokosi ir dirba - taika ir gerovėJeigu vaikas sapne yra beviltiškas ligonis - Jūsų laukia neramūs laikaiMotinai sapnuoti, kad jos vaikas yra nesveikas - vaiko sveikata gera, tačiau ją jaudins nedideli nemalonumai dėl joMiręs vaikas - jaudulys, nusivylimas, širdies skausmasMerginai sapne prižiūrėti vaiką - geras ženklas, ji bus gerbiama ir užims aukštą padėtį visuomenėjeJeigu moteris sapnuoja, kad prižiūri savo vaiką - jos laukia įdomūs darbaiVyrui sapnuoti, kad jo žmona rūpestingai prižiūri jų mažylį - harmoningas gyvenimasSu aukle būnantys vaikai - neramūs laikaiNesantuokinį vaiką sapnuoti - būsite apkalbėti.

Sapnininkas2.lt

Jeigu nėščia moteris sapnuoja berniuką - gims mergaitė, ir atvirkščiai;Nėščiai sapnuoti žindantį vaiką - gims silpnas kūdikis;Sapnuoti tik gimusį kūdikį - naujiena, pasiūlymas, geros žinios;Matyti tik gimusį kūdikį nesveiką - turėsite bėdų bei padarysite klaidų;Sapnuoti, kad žmona pagimdė luošą vaiką verslininkams reiškia - kad sudarytas sandėris buvo viliojantis, bet siekiant pelno kažkur buvo padaryta klaida;Vaikas, žindantis dideles mamos krūtis - sveikata, mažas - sunki liga;Sapne imti ant rankų kūdikį, kuris serga ir kuriam pakilusi temperatūra - kančia ir širdies drama, nusivylimas;Sapne regėti vaiką, kurį nešioja vyras - džiaugsmas, nauja draugystė, laukiantiems vaiko, gali reikšti kad gims berniukas;Sapne regėti vaiką, kurį nešioja moteris - laukiantiems vaiko, gali reikšti, kad gims mergaitė;Sapne ant rankų nešioti ne savo vaiką - gali reikšti bėdą ar ligą;Matyti ne savo mažą vaiką lovelėje ar vežimėlyje ir jausti, kad JUms kažkas paliko jį prižiūrėti, bet Jūs to nenorite - išvengsite bėdos ar klastos;Sapnuoti vaiką, kuris spjaudo bet kokį maistą - reiškia, kad Jus namiškiai dar mano esant vaiku;Sapnuoti linksmą, švarų vaiką - meilė ir daug gerų draugų;Jeigu vaikai nerėkia, riebūs ir gražūs - geri metai;Sapne regėti verkiančius vaikus - reiškia blogą sveikatą ir nusivylimą;Sapne matyti vaiką, kuris vaikšto vienas - reiškia nepriklausomybę ir nerūpestingumą bei visuomeninės nuomonės nepaisymą;Sapne matyti žaidžiantį vaiką - malonūs rūpesčiai, džiaugsmas;Daug vaikų - vargai, bėdos;Sapne matyti savo vaiką bėgiojantį su kitais vaikais - saugokite jį nuo blogų draugų;Jeigu vaikai sapne mokosi ir dirba - taika ir gerovė;Jeigu vaikas sapne yra beviltiškas ligonis - Jūsų laukia neramūs laikai, nemalonumai dažniausiai susiję su šeima;Jei motina sapnuoja, kad jos vaikas yra nesveikas - vadinasi, jo sveikata gera, tačiau ją jaudins nedideli nemalonumai dėl jo;Miręs vaikas - jaudulys, nusivylimas, širdies skausmas;Merginai sapne prižiūrėti vaiką - geras ženklas -ji bus gerbiama ir užims aukštą padėtį visuomenėje;Jeigu moteris sapnuoja, kad prižiūri savo vaiką, - jos laukia įdomūs darbai;Jeigu vyras sapnuoja, kad jo žmona rūpestingai prižiūri jų mažylį - jo laukia harmoningas gyvenimas;Su aukle būnantys vaikai - neramūs laikai;Nesantuokinį vaiką sapnuoti - būsite apkalbėti, intrigos;Skiepyti vaikus - saugokis, kad ant tavo galvos kas nors nenukristų;Sapnuoti vaikžudystę - reiškia, kad pagautas impulso jūsų geriausias draugas pasielgė taip, kad gresia jo geram vardui, padėkite jam, jei galite. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Vaikas – Vyro nešiojamas – berniuko gimimas; moteries nešiojamas – mergytės gimimas; žaidžiąs – džiaugsmas; su aukle – neramūs laikai, daug vaikų regėti – vargai, bėdos, sergantis vaikas – šeimos nemalonumai, skiepyti vaikus – saugokis, kad ant tavo galvos kas nors nenukristų.

Sapnai.eu

Vyro nešiojamas – berniuko gimimas; moteries nešiojamas – mergytės gimimas; žaidžiąs – džiaugsmas; su aukle – neramūs laikai, daug vaikų regėti – vargai, bėdos, sergantis vaikas – šeimos nemalonumai, skiepyti vaikus – saugokis, kad ant tavo galvos kas nors nenukristų.

Sapnininkas.com

Vaikas sapne simbolizuoja naujas galimybes. Paprastai jis laikomas itin geru ženklu. Tačiau reikia atsižvelgti ir į sapno įvykių aplinkybes. Pavyzdžiui, sergantis ar paliegęs vaikas įspėja apie dvasinius sutrikimus.