vardo reikšmė

lagaminas

Manosapnai.lt

Sapne matyti lagaminus reiškia keliones ir nesėkmes. Jeigu dažnai keliaujantis žmogus sapnuoja lagaminą, tai jį lydės sėkmė tik tada, jeigu jis sapne patikrins savo lagamino turinį. Sapne matyti tuščią lagaminą reiškia nusivylimą meile ir santuoka. Jeigu sapnuojate pilną lagaminą, - išsipildys svajonė pakeisti darbą į geriau apmokamą. Krautis lagaminą - maloni kelionė. Sapnuoti, kad lagaminas per mažas ir nesutelpa visi daiktai - geras sapnas, kuris žada puikią karjerą ir apdovanojimą už nuopelnus. Jeigu sapne jūsų lagamino turinys netvarkingai sudėtas, tai barniai ir trumpa kelionė suteiks garbe. Jeigu moteris sapne stengiasi uždaryti savo lagaminą, bet to padaryti nepavyksta, tai kelionė suteiks tik nusivylimą. Jeigu moteris veltui stengiasi atidaryti savo lagaminą, tai gyvenime ji norės užkariauti pasiturinčio žmogaus širdį. Merginai sapnuoti, kad jai sunku nešti lagaminą - nauja draugystė, kuri ją vargins. Jeigu ji sapne mato savo mylimąjį, nešantį lagaminus, vadinasi, jų meilė tikra. Sapne rasti lagaminą reiškia, kad laukia skubi išvyka. Jeigu sapne jums pavogė lagaminą, vadinasi, turėtų pavykti pasirašyti ne vieną sutartį. Neblogai seksis kelionėje tvarkyti finansinius reikalus. Taip pat gali tekti nemažai pakovoti už vietą po saule.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti lagaminą reiškia perkėlimą ir pasikeitimą, kurie gali turėti ryšį su jūsų planų įgyvendinimu. Daryti lagaminą reiškia, kad jūs išvyksite į kelionę, tikėdamasis gero pelno, bet liksite nusivylęs. Sulaužyti lagaminą reiškia, kad kurį laiką daugiau nekeliausite. Pirkti lagaminą reiškia šeimos gerovės laiką, solidžias pajamas ir dažnas keliones savo malonumui.

Sapnininkas2.lt

Sapne matyti lagaminus - reiškia keliones ir nesėkmes;Jeigu dažnai keliaujantis žmogus sapnuoja lagaminą - tai jį lydės sėkmė tik tada, jeigu jis sapne patikrins savo lagamino turinį;Sapne matyti tuščią lagaminą - reiškia nusivylimą meile ir santuoka;Jeigu sapnuojate pilną lagaminą - išsipildys svajonė pakeisti darbą į geriau apmokamą;Krautis lagaminą - maloni kelionė;Sapnuoti, kad lagaminas per mažas ir nesutelpa visi daiktai - geras sapnas, kuris žada puikią karjerą ir apdovanojimą už nuopelnus;Jeigu sapne Jūsų lagamino turinys netvarkingai sudėtas - tai barniai kelionėse;Jeigu moteris sapne stengiasi uždaryti savo lagaminą, bet to padaryti nepavyksta - tai kelionė suteiks tik nusivylimą;Jeigu moteris veltui stengiasi atidaryti savo lagaminą - tai gyvenime ji norės užkariauti pasiturinčio žmogaus širdį;Merginai sapnuoti, kad jai sunku nešti lagaminą - nauja draugystė, kuri ją vargins;Jeigu ji sapne mato savo mylimąjį, nešantį lagaminus - vadinasi, jų meilė tikra;Sapne rasti lagaminą - reiškia, kad laukia skubi išvyka;Jeigu sapne Jums pavogė lagaminą - vadinasi, turėtų pavykti pasirašyti ne vieną sutartį. Neblogai seksis kelionėje tvarkyti finansinius reikalus. Taip pat gali tekti nemažai pakovoti už vietą po saule.Lagaminas - kelionė jeigu tuščias - negalavimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Lagaminas ir kiti sunkūs nešuliai sapne yra naštų ir problemų, slegiančių sapnuojantįjį gyvenime, simboliai. Prarasti lagaminą nereiškia, kad sapnuojantysis atsikratė naštos, sapnas informuoja, kad jis per mažai susimąsto apie šias problemas ir jų sprendimo būdus.