vardo reikšmė

liftas

Manosapnai.lt

Matyti liftą, bet juo nekilti reiškia, kad yra viltis ir būdas išspręsti jus varginančias problemas, išvengiant pagundų ir nemalonumų. Sustojęs liftas - pavojai. Jeigu sapnuojate, kad kylate liftu į viršų, vadinasi, greitai pasieksite aukštą padėtį visuomenėje ir praturtėsite. Jeigu sapne liftu leidžiatės žemyn, - laukite nesėkmių. Jeigu sapnuojate, kad liftas, iš kurio išėjote, leidžiasi žemyn, - išvengsite kažkokių nemalonumų. Matyti aukštyn kylantį liftą - įspėjimas, kad būtumėte atsargus.

Sapnininkastau.lt

Matyti liftą, bet juo nekilti reiškia, kad yra viltis ir būdas išspręsti Jus varginančias problemas, išvengiant pagundų ir nemalonumų. Sustojęs liftas – pavojai. Jeigu sapnuojate, kad kylate liftu į viršų, vadinasi, greitai pasieksite aukštą padėtį visuomenėje ir praturtėsite. Jeigu sapne liftu leidžiatės žemyn, – laukite nesėkmių. Jeigu sapnuojate, kad liftas, iš kurio išėjote, leidžiasi žemyn, – išvengsite kažkokių nemalonumų. Matyti aukštyn kylantį liftą – įspėjimas, kad būtumėte atsargus. Panašios reikšmes Grėbti Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Jaunikaitis Ėdžios Dievas Diena Diržas Duonkubilis Daržininkas Įdubimas Numeriai Dvaras Gegutė Amaras .

Sapnuoti.lt

Matyti liftą, bet juo nekilti reiškia, kad yra viltis ir būdas išspręsti Jus varginančias problemas, išvengiant pagundų ir nemalonumų.Sustojęs liftas - pavojai. Jeigu sapnuojate, kad kylate liftu į viršų, vadinasi, greitai pasieksite aukštą padėtį visuomenėje ir praturtėsite.Jeigu sapne liftu leidžiatės žemyn, - laukite nesėkmių. Jeigu sapnuojate, kad liftas, iš kurio išėjote, leidžiasi žemyn, - išvengsite kažkokių nemalonumų. Matyti aukštyn kylantį liftą - įspėjimas, kad būtumėte atsargus.

Sapnininkas2.lt

Matyti liftą, bet juo nekilti reiškia, kad yra viltis ir būdas išspręsti Jus varginančias problemas, išvengiant pagundų ir nemalonumų. Sustojęs liftas - pavojai. Jeigu sapnuojate, kad kylate liftu į viršų, vadinasi, greitai pasieksite aukštą padėtį visuomenėje ir praturtėsite. Jeigu sapne liftu leidžiatės žemyn, - laukite nesėkmių. Jeigu sapnuojate, kad liftas, iš kurio išėjote, leidžiasi žemyn, - išvengsite kažkokių nemalonumų. Matyti aukštyn kylantį liftą - įspėjimas, kad būtumėte atsargus. jeigu kilti į viršų - greitai užimsite aukštą padėtį visuomenėje jeigu leistis žemyn - nesėkmė jeigu matyti besileidžiantį liftą ir jame nėra Jūsų - išvengsite nemalonumų jeigu matyti kylantį liftą į viršų - būkit atsargus jeigu sustojęs - pavojai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Liftas – Matyti liftą, bet juo nekilti reiškia, kad yra viltis ir būdas išspręsti Jus varginančias problemas, išvengiant pagundų ir nemalonumų. Sustojęs liftas – pavojai. Jeigu sapnuojate, kad kylate liftu į viršų, vadinasi, greitai pasieksite aukštą padėtį visuomenėje ir praturtėsite. Jeigu sapne liftu leidžiatės žemyn, – laukite nesėkmių. Jeigu sapnuojate, kad liftas, iš kurio išėjote, leidžiasi žemyn, – išvengsite kažkokių nemalonumų. Matyti aukštyn kylantį liftą – įspėjimas, kad būtumėte atsargus.

Sapnininkas.com

Jei keliamasi liftu, panašiai kaip kopėčiomis ar laiptais, sapno sąmonė informuoja apie dvasinius pokyčius. Tik važiuojant liftu tie pokyčiai vyksta be mūsų pastangų. Liftu keliamasi greitai ir lengvai. Dažnai apima sklendimo arba skrydžio pojūtis. Sapnų kalboje dažniausiai tai reiškia atotrūkį nuo tikrovės, savęs pervertinimą ir fantazijas, kurios mažai ką turi bendro su gyvenimo realybe. Jei liftas kyla į viršų, dažnai taip reiškiamas sėkmės ir saviraiškos troškimas. Jei liftas stringa, tai rodo menkavertiškumą ir asmenybės raidos trikdžius. Jeigu kelionė liftu žemyn sapnuojančiajam sukelia nemalonius pojūčius, tai rodo ateities baimę.