vardo reikšmė

traukinys

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad esate traukinyje, apskritai reiškia apsukrumą verslo reikaluose ir gerą padėtį ginčuose ir teismo procesuose. Sapnuoti, kad sustojote stotyje, reiškia, kad jūsų mylimasis ar mylimoji jus paliko visam laikui. Sapnuoti, kad važiuojate, reiškia, kad jūs gyvenate iliuzijomis.

Sapnininkastau.lt

Šiaip sapne matyti traukinį – geras ženklas ir dažniausiai reiškia kažkokią kelionę. Važiuoti juo – meilės santykiai. Greitai važiuoti traukiniu reiškia, kad kelionėje veltui išleisite daug pinigų. Važiuoti traukiniu ir iškristi iš jo, bet nelikti vienišam ir sulaukti pagalbos reiškia, kad nereikia skubinti reikalų, viskas susitvarkys. Stengtis išlipti iš traukinio – baimė susidurti su realybe; matyti traukinį, kuris vos juda, nes nėra bėgių reiškia neramumus dėl reikalų, kurie vėliau duos turtus ir sėkmę. Pavėluoti į traukinį – nereikia panikuoti, dar yra laiko. Sapnuoti, kad suspėjote į traukinį, – Jums jau pasisekė; jeigu sapne važiuodami traukiniu supratote, jog važiuojate ne ten, kur Jums reikia, – nedideli nemalonumai darbe arba varginanti komandiruotė. Jeigu sapnuojate, kad gulite viršutiniame miegamojo vagono aukšte, vadinasi, vyksite į kelionę su nemaloniais pakeleiviais. Parvirtęs traukinys pranašauja gėdą ir nemalonumus. Sapnuoti prekinį traukinį – geros permainos. Panašios reikšmes Eglė Degimas Badymas Bedarbis Dramblys Grėbti Ėdžios Dvasia Dokumentai Disertacija Draugas Bakenbardai Ekipažas Fotoaparatas Dėžės Upėtakis Urna Burna Dramblys Ištrėmimas .

Sapnuoti.lt

Šiaip sapne matyti traukinį - geras ženklas ir dažniausiai reiškia kažkokią kelionęVažiuoti juo - meilės santykiaiGreitai važiuoti traukiniu reiškia, kad kelionėje veltui išleisite daug pinigųVažiuoti traukiniu ir iškristi iš jo, bet nelikti vienišam ir sulaukti pagalbos reiškia, kad nereikia skubinti reikalų, viskas susitvarkysStengtis išlipti iš traukinio - baimė susidurti su realybeMatyti traukinį, kuris vos juda, nes nėra bėgių reiškia neramumus dėl reikalų, kurie vėliau duos turtus ir sėkmęPavėluoti į traukinį - nereikia panikuoti, dar yra laikoSapnuoti, kad suspėjote į traukinį, - Jums jau pasisekėJeigu sapne važiuodami traukiniu supratote, jog važiuojate ne ten, kur Jums reikia, - nedideli nemalonumai darbe arba varginanti komandiruotėJeigu sapnuojate, kad gulite viršutiniame miegamojo vagono aukšte, vadinasi, vyksite į kelionę su nemaloniais pakeleiviaisParvirtęs traukinys pranašauja gėdą ir nemalonumusSapnuoti prekinį traukinį - geros permainos.

Sapnininkas2.lt

Šiaip sapne matyti traukinį - geras ženklas ir dažniausiai reiškia kažkokią kelionę;važiuoti juo - meilės santykiai;greitai važiuoti traukiniu reiškia, kad kelionėje veltui išleisite daug pinigų;Važiuoti traukiniu ir iškristi iš jo, bet nelikti vienišam ir sulaukti pagalbos reiškia, kad nereikia skubinti reikalų, viskas susitvarkys;stengtis išlipti iš traukinio - baimė susidurti su realybe;matyti traukinį, kuris vos juda, nes nėra bėgių reiškia neramumus dėl reikalų, kurie vėliau duos turtus ir sėkmę;pavėluoti į traukinį - nereikia panikuoti, dar yra laiko;sapnuoti, kad suspėjote į traukinį, - Jums jau pasisekė;jeigu sapne važiuodami traukiniu supratote, jog važiuojate ne ten, kur Jums reikia, - nedideli nemalonumai darbe arba varginanti komandiruotė. jeigu sapnuojate, kad gulite viršutiniame miegamojo vagono aukšte, vadinasi, vyksite į kelionę su nemaloniais pakeleiviais. parvirtęs traukinys pranašauja gėdą ir nemalonumus;sapnuoti prekinį traukinį - geros permainos. jeigu keleivinis - didelės permainos jeigu prekinis - pelnas jeigu matyti - kelionė jeigu važiuoti - sėkmė jeigu parvirtusį - gėda, nemalonumai jeigu iškristi - nesėkmė Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Traukinys – Šiaip sapne matyti traukinį – geras ženklas ir dažniausiai reiškia kažkokią kelionę; važiuoti juo – meilės santykiai; greitai važiuoti traukiniu reiškia, kad kelionėje veltui išleisite daug pinigų; Važiuoti traukiniu ir iškristi iš jo, bet nelikti vienišam ir sulaukti pagalbos reiškia, kad nereikia skubinti reikalų, viskas susitvarkys; stengtis išlipti iš traukinio – baimė susidurti su realybe; matyti traukinį, kuris vos juda, nes nėra bėgių reiškia neramumus dėl reikalų, kurie vėliau duos turtus ir sėkmę; pavėluoti į traukinį – nereikia panikuoti, dar yra laiko; sapnuoti, kad suspėjote į traukinį, – Jums jau pasisekė; jeigu sapne važiuodami traukiniu supratote, jog važiuojate ne ten, kur Jums reikia, – nedideli nemalonumai darbe arba varginanti komandiruotė. jeigu sapnuojate, kad gulite viršutiniame miegamojo vagono aukšte, vadinasi, vyksite į kelionę su nemaloniais pakeleiviais. parvirtęs traukinys pranašauja gėdą ir nemalonumus; sapnuoti prekinį traukinį – geros permainos.

Sapnai.eu

Regėti jį – tavo linkėjimai greit įvyks; važiuoti juo – meilės santykiai.

Sapnininkas.com

Ši moderni transporto priemonė simbolizuoja asmenybės tobulėjimą ir norą siekti sėkmės. Ir sapne traukinys reiškia draugiškumą bei komunikabilumą, kadangi traukiniu daug patogiau su kitais žmonėmis keliauti negu automobiliu. Prekiniai traukiniai sapne reiškia beveik tą patį, ką ir sunkvežimiai.