vardo reikšmė

apgamas

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate apgamą, pripažinkite savo kaltę, - būsite suprasti ir jums bus atleista; jei sapnuojate apgamą ant savo veido - apgavystė.

Sapnininkastau.lt

Jei sapnuojate apgamą, pripažinkite savo kaltę, – būsite suprasti ir jums bus atleista. Jei sapnuojate apgamą ant savo veido – apgavystė. Panašios reikšmes Apgamas savo veide Duktė Įsipareigojimas Dangtis Daltonikas Apsiaustis Balandis Dūmtraukis Girtas Derybos Alaus darykla Bananas Gužynės Akmentašys Jūros kiaulytė Akvalangas Elfai Arklidė Augalas Įsūnis .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate apgamą, pripažinkite savo kaltę, - būsite suprasti ir jums bus atleistaJei sapnuojate apgamą ant savo veido - apgavystė.

Sapnininkas2.lt

Jei sapnuojate apgamą, pripažinkite savo kaltę, – būsite suprasti ir jums bus atleista;jei sapnuojate apgamą ant savo veido - apgavystė. jeigu ant veido - apgavystė Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Apgamas – Jei sapnuojate apgamą, pripažinkite savo kaltę, – būsite suprasti ir jums bus atleista; jei sapnuojate apgamą ant savo veido – apgavystė.

Sapnai.eu

Jei sapnuojate apgamą, pripažinkite savo kaltę, – būsite suprasti ir jums bus atleista; jei sapnuojate apgamą ant savo veido – apgavystė.