vardo reikšmė

apyrankė

Manosapnai.lt

Jeigu sapne mūvite apyrankę, dovanotą mylimojo arba draugo, vadinasi, greitu laiku laimingai ištekėsite. Jeigu mergina sapnuoja, kad pametė apyrankę, tai jos laukia nemalonumai. Sapne rasti apyrankę reiškia, kad greitu laiku būsite didžiulio turto šeimininkas. Jeigu sapnuojate, kad auksinė apyrankė pajuodo, vadinasi, ištiks nelaimė arba mirtis.

Lemtis.net

Sapnuoti, kad gavote dovanų apyrankę – laukia aistringa meilė, kuri gali pasibaigti vedybomis.

Sapnininkastau.lt

Auksiniai žiedai ir apyrankės yra geras ženklas tik tada, jei esate pasipuošę brangakmeniais, ir atvirkščiai, – jei brangakmenių nėra, pranašauja liūdesį ir nusiminimą. Apskritai apyrankės, kad ir kokio metalo jos būtų, visada yra tuštybės, lengvabūdiškumo ženklas. Panašios reikšmes Brangenybė Antrankiai Atspaudas .

Sapnuoti.lt

Auksiniai žiedai ir apyrankės yra geras ženklas tik tada, jei esate pasipuošę brangakmeniais, ir atvirkščiai, - jei brangakmenių nėra, pranašauja liūdesį ir nusiminimą. Apskritai apyrankės, kad ir kokio metalo jos būtų, visada yra tuštybės, lengvabūdiškumo ženklas.

Sapnininkas2.lt

Auksiniai žiedai ir apyrankės yra geras ženklas tik tada, jei esate pasipuošę brangakmeniais, ir atvirkščiai, - jei brangakmenių nėra, pranašauja liūdesį ir nusiminimą. Apskritai apyrankės, kad ir kokio metalo jos būtų, visada yra tuštybės, lengvabūdiškumo ženklas. jeigu matyti - greitai tuoksitės jeigu gauti dovanų - aistringa meilė. jeigu raudona - liga arba avarija dėl jūsų kaltės. jeigu sulaužyta - artimo draugo netektis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Apyrankė (apyranke) – Auksiniai žiedai ir apyrankės yra geras ženklas tik tada, jei esate pasipuošę brangakmeniais, ir atvirkščiai, – jei brangakmenių nėra, pranašauja liūdesį ir nusiminimą. Apskritai apyrankės, kad ir kokio metalo jos būtų, visada yra tuštybės, lengvabūdiškumo ženklas.

Sapnai.eu

Auksiniai žiedai ir apyrankės yra geras ženklas tik tada, jei esate pasipuošę brangakmeniais, ir atvirkščiai, – jei brangakmenių nėra, pranašauja liūdesį ir nusiminimą. Apskritai apyrankės, kad ir kokio metalo jos būtų, visada yra tuštybės, lengvabūdiškumo ženklas.