vardo reikšmė

Krūtinė

Manosapnai.lt

Krūtinę nuogą, tvirtą, gražią sapnuoti - sveikata. Jeigu krūtinė balta ir lygi, - sėkmė ir laimė. Jeigu sapne krūtinė ištepta arba suvytusi - didžiulis nusivylimas meile. Apžėlusi krūtinė - turto ženklas. Senam žmogui sapnuoti sulaužytą krūtinę reiškia ligą, o jaunam - muštynes, džiaugsmus. Jeigu moteris sapnuoja, kad ji sužeista į krūtinę, - nelaimė. Sapnuoti kad gerbėjas vis žiūri į jūsų krūtinę -nuolankumas.

Lemtis.net

Sapnuoti apnuogintą krūtinę - gėda ar nuostaba.

Sapnininkastau.lt

Nuogą matyti – gerą sveikatą. Krūtinę sulaužytą matyti – seniems – sunkią ligą, o jauniems – netikėtas muštynes. Būti pačiam su perdurta krūtine – didelį širdies skausmą. Matyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią – didelį sumanymą ir turtą. Panašios reikšmes Krūtinė Bėgimas .

Sapnuoti.lt

Nuogą matyti - gerą sveikatąKrūtinę sulaužytą matyti - seniems - sunkią ligą, o jauniems - netikėtas muštynesBūti pačiam su perdurta krūtine - didelį širdies skausmąMatyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią - didelį sumanymą ir turtą.

Sapnai.com

Krūtinė – Nuogą matyti – gerą sveikatą; krūtinę sulaužytą matyti – seniems – sunkią ligą, o jauniems – netikėtas muštynes; būti pačiam su perdurta krūtine – didelį širdies skausmą; matyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią – didelį sumanymą ir turtą.

Sapnai.eu

Nuogą matyti – gerą sveikatą; krūtinę sulaužytą matyti – seniems – sunkią ligą, o jauniems – netikėtas muštynes; būti pačiam su perdurta krūtine – didelį širdies skausmą; matyti krūtinę su didelėmis krūtimis ir apžėlusią – didelį sumanymą ir turtą.

Sapnininkas.com

Krūtinė yra motiniškumo, gyvybę teikiančio ir maitinančio moteriškumo simbolis. Sapne krūtinė beveik niekuomet nesimbolizuoja seksualumo. Užtat ji gali reikšti dvasinio peno ir pažinimo poreikį. Vyrams sapne krūtinė kartais simbolizuoja pernelyg glaudų ryšį su motina.