vardo reikšmė

bėgimas

Manosapnai.lt

Regėti bėgančius - pinigai; ; matyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumus; pačiam bėgioti sapne - geras, geniali šaus į galvą mintis; nuogą žmogų bėgant matyti - apgavimą; norėti bėgti ir negalėti - kokį nors nelaimingą atsitikimą; matyti daug bėgiojant žmonių - nusikratymas blogų žmonių; paskui savo priešą bėgti - saugokis vagių ar tiesiog priešus dabartinius nugalėsi; matyti kareivius bėgiojant su ginklais - sąmyšis.

Sapnininkastau.lt

Regėti bėgančius – pinigai. Matyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumus. Pačiam bėgioti sapne – geras, geniali šaus į galvą mintis. Nuogą žmogų bėgant matyti – apgavimą. Norėti bėgti ir negalėti – kokį nors nelaimingą atsitikimą. Matyti daug bėgiojant žmonių – nusikratymas blogų žmonių. Paskui savo priešą bėgti – saugokis vagių ar tiesiog priešus dabartinius nugalėsi. Matyti kareivius bėgiojant su ginklais – sąmyšis. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti bėgančius - pinigaiMatyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumusPačiam bėgioti sapne - geras, geniali šaus į galvą mintisNuogą žmogų bėgant matyti - apgavimąNorėti bėgti ir negalėti - kokį nors nelaimingą atsitikimąMatyti daug bėgiojant žmonių - nusikratymas blogų žmoniųPaskui savo priešą bėgti - saugokis vagių ar tiesiog priešus dabartinius nugalėsiMatyti kareivius bėgiojant su ginklais - sąmyšis.

Sapnininkas2.lt

Regėti bėgančius - pinigai;;matyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumus;pačiam bėgioti sapne - geras, geniali šaus į galvą mintis;nuogą žmogų bėgant matyti - apgavimą;norėti bėgti ir negalėti - kokį nors nelaimingą atsitikimą;matyti daug bėgiojant žmonių - nusikratymas blogų žmonių;paskui savo priešą bėgti - saugokis vagių ar tiesiog priešus dabartinius nugalėsi;matyti kareivius bėgiojant su ginklais - sąmyšis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bėgimas (begimas, begti) – Regėti bėgančius – pinigai; Matyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumus; Pačiam bėgioti sapne – geras, geniali šaus į galvą mintis; Nuogą žmogų bėgant matyti – apgavimą; Norėti bėgti ir negalėti – kokį nors nelaimingą atsitikimą; Matyti daug bėgiojant žmonių – nusikratymas blogų žmonių; Paskui savo priešą bėgti – saugokis vagių ar tiesiog priešus dabartinius nugalėsi; Matyti kareivius bėgiojant su ginklais – sąmyšis.

Sapnai.eu

Regėti bėgančius – pinigai; ; matyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumus; pačiam bėgioti sapne – geras, geniali šaus į galvą mintis; nuogą žmogų bėgant matyti – apgavimą; norėti bėgti ir negalėti – kokį nors nelaimingą atsitikimą; matyti daug bėgiojant žmonių – nusikratymas blogų žmonių; paskui savo priešą bėgti – saugokis vagių ar tiesiog priešus dabartinius nugalėsi; matyti kareivius bėgiojant su ginklais – sąmyšis.

Sapnininkas.com

Šitoks sapnas dažniausiai rodo, kad sapnuojantysis vengia susidurti su nemaloniomis mintimis ar jausmais. Todėl jis bėga, sprunka šalin, kad kuo greičiau pamirštų apie juos. Su tokiu vaizdiniu gali būti susijęs ir konfliktas su sąžine bei kaltės jausmai. Sapno prasmę tiksliau nustatyti galima gretinant jį su kitais sapnais. Pirmiausia reikia nustatyti, dėl ko bėgama, nuo ko bėgama ir iš kokios situacijos bėgama.