vardo reikšmė

zaibas

Manosapnai.lt

Sapnuoti žaibą reiškia pavojus ir ligas, o taip pat nenumatytą finansinę krizę. Matyti, kaip žaibas trenkia, reiškia turto praradimą. Tačiau sapnuoti, kad laibas trenkė į jus, nuo senų laikų laikoma geru ženklu, ypač turtingiems ir galingiems, kurie siekia dar didesnės šlovės ir turtų. Šis sapnas taip pat yra palankus tiems, kurie nori tuoktis, tuo tarpu jis yra labai nepalankus jau susituokusiems, nes griauna santuoką ir sukelia neįveikiamą priešiškumą tarp senų ir nuoširdžių draugų. Tiems, kas užsiima vieša veikla, - advokatams, studentams ir visiems, kurie nori iškilti, yra palankus ženklas, jei jie sapnuoja, kad į juos trenkė žaibas, o tie, kas kreipėsi į teismą gindami savo garbę, laimės. Geras ženklas yra, jei sapnuojate, kad žaibas trenkė į jus stovinčius arba sėdinčius, tačiau blogas ženklas yra tiems, kurie sapnuoja, kad žaibas trenkė jiems gulint. Sapnuoti, kad matote žaibo nutrenktus savo vaikus, reiškia, kad jūsų vaikai nusilps arba kad jiems gresia didelis pavojus, nes visi, ką nutrenkia žaibas, sunyksta ir miršta. Apskritai pranašauja keistą, netikėtą įvykį.

Sapnininkastau.lt

artėja pavojus. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Matyti - didelius nemalonumusKryžminį žaibą matyti - nelaimingą nuotykį arba mirtįMatyti žmogų griaustinio užmuštą - saugokis visokių nelaimiųBūti pačiam žaibo nutrenktam - saugokis netikėto įvykio.

Sapnai.com

Žaibas – Žaibas tamsoje – pranašauja pavojus, netektį ir nusivylimus; matyti ilgą žaibavimą – dideli nemalonumai, verslo žmonės turi daugiau domėtis bizniu, veiklos žmonės reikalais, o motinos turi daugiau dėmesio skirti vaikams ir šeimai, kad išvengtų nelaimių, nuopuolių, praradimų, tačiau jeigu sapne išvydote žaibo blykstelėjimą – trumpa laimė ir klestėjimas; jeigu sapne išvydote žaibą tarp juodų debesų – vadinasi, gan ilgai lydės liūdesys ir sunkumai; kryžminį žaibą matyti – nelaimingas nuotykis arba net mirtis; matyti žmogų griaustinio užmuštą – saugokis visokių nelaimių; būti pačiam žaibo nutrenktam – saugokis netikėto įvykio, sapne išvysti žaibą virš savo galvos – geras ženklas, kuris žada džiaugsmus ir malonumus arba pajamas; jeigu sapne žaibas apšvietė kažkokį objektą ir Jus ištiko šokas, vadinasi, Jus sujaudins sėkmingas draugo likimas arba kankinsitės dėl apkalbų; jeigu sapne žaibas apšvietė Jus – didelis vargas kankins Jūsų širdį; žaibas, sapne trenkiantis į namą arba į Jus – galite prarasti tai, ką turite.

Sapnai.eu

Matyti – didelius nemalonumus; kryžminį žaibą matyti – nelaimingą nuotykį arba mirtį; matyti žmogų griaustinio užmuštą – saugokis visokių nelaimių; būti pačiam žaibo nutrenktam – saugokis netikėto įvykio.

Sapnininkas.com

Sapnų kalba žaibas turi dvejopą reikšmę. Kaip galingas gamtos reiškinys, jis gali reikšti suvaržymus ir slopinimų, kurie gali išsilieti staigiu agresyviu veiksmu. Šia prasme jis reiškia nekontroliuojamų fizinės ar dvasinės įtampos iškrovą. Jeigu žaibas tvykstelėdamas tik paskleidžia šviesų, negąsdindamas ir nepadarydamas jokios žalos, jis gali simbolizuoti staigų praregėjimą.