vardo reikšmė

verkti

Manosapnai.lt

Sapne verkti - blogos naujienos ir nedarna šeimoje. Jeigu iŠ džiaugsmo verkiate - baimė. Sapne regėti, kaip verkia kiti, reiškia, jog po liūdnų nesusipratimų bus geros permainos. Šis sapnas įsimylėjusiems žada barnius. Jei norite susitaikyti, reikia vienam pasiaukoti. Prekybininkams šis sapnas žada laikiną reikalų pablogėjimą ir smulkias išlaidas. Verkšlenti sapne - pasigailėjimo ženklas, o verksmą sapne girdėti - nuliūdimas.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad verkiate, reiškia gerą žinią. Verkti dėl draugo mirties reiškia džiaugsmą ir malonumą. Sapnuoti, kad esate nuliūdęs, reiškia džiaugsmo valandas, o sapnuoti, kad esate linksmas, reiškia apgaules ir skausmą. Apskritai, sapnuoti, kad verkiate arba matote kitus verkiant, pranašauja linksmybe ir laimę.

Sapnininkas2.lt

Sapne verkti - dažniausiai tai reiškia džiugias naujienas, tačiau gali reikšti ir artėjančią nelaimę ar nedarną tarp artimiausių žmonių;Jeigu iš džiaugsmo verkiate - baimė, iš tikrųjų reikėtų būti atsargesniems, tai perspėjantis sapnas apie gresiančią nelaimę;Sapne regėti, kaip verkia kiti - reiškia, jog po liūdnų nesusipratimų bus geros permainos, o įsimylėjusiems - šis sapnas žada barnius, taip pat šis sapnas gali reikšti, kad pridarysit nemalonumų artimam asmeniui;Verslininkams šis sapnas - žada laikiną reikalų pablogėjimą ir smulkias išlaidas;Verkšlenti sapne - pasigailėjimo ženklas;Verksmą sapne girdėti - liūdesys, nusivylimas;Verkti dėl draugo mirties - reiškia džiaugsmą ir malonumą. jeigu verkti - verkti sapne taip,kad net asaros byra per veida reiskia dziaugsma.Verkti is dziaugsmo reiskia baime.Verkiancius matyti ir raminti-linksmybe.Verksma girdeti-liudesys Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.eu

Sapne verkti – dažniausiai tai reiškia džiugias naujienas, tačiau gali reikšti ir artėjančią nelaimę ar nedarną tarp artimiausių žmonių;

Sapnininkas.com

Apskritai verksmas sapne reiškia išsivadavimą iš sielos kančių ir psichinės įtampos, atsipalaidavimą. Retkarčiais verksmas rodo visa apimantį laimės jausmą. Tiksli reikšmė paaiškėja iš sapno konteksto.