vardo reikšmė

kamuolys

Manosapnai.lt

Su kamuoliu žaisti - keliaudami pritruksite pinigų, nes bus papildomų išlaidų. Jei su kamuoliu žaidžiate vienas, - nė vienas žmogus jums nepadės. Jei su kamuoliu žaidžiate su kitais, - galima apgavystė, suvedžiojimas.

Sapnininkastau.lt

apgaulė, suviliojimas. Panašios reikšmes Aklu sapne būti Kepurę pamesti Kortos, lošti jomis Maišai Hipopotamas Guma Antausis Fleita Butelis Bučinys Dūmai Apdaila Apsiaustis Amoniakas Grafas Cypimas Glėbesčiuotis Dažykla Degtinė Ikebana .

Sapnuoti.lt

Matyti sapne kamuolį - daug turėsi darbo, bet maža pelno.

Sapnininkas2.lt

Matyti sapne kamuolį - daug turėsi darbo, bet maža pelno. jeigu žaisti - kelionėje jausite pinigų trūkumą, nes turėsite papildomų, neplanuotų išlaidų jeigu žaidžiate vienas - nesulauksite pagalbos nė iš vieno žmogaus jeigu žaisti su kitais - apgavystė, suvedžiojimas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kamuolys – Matyti sapne kamuolį – daug turėsi darbo, bet maža pelno.

Sapnai.eu

Matyti sapne kamuolį – daug turėsi darbo, bet maža pelno.

Sapnininkas.com

Kaip ir rutulys, kamuolys simbolizuoja absoliutą. Isivaizduokime žemės ar saulės rutulį, tuomet suprasime, kad sapne kamuolys gali reikšti sukauptą psichinę energiją. Lyg toje pasakoje apie varlių karalių, kurioje jis paverčiamas aukso rutuliu, kamuolys simbolizuoja esmines sapnuojančiojo gyvenimo permainas.