vardo reikšmė

kunigas

Manosapnai.lt

Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus. Sapnuoti kunigą, atliekantį apeigas, - bloga nuojauta ir nerimas. Sapnuoti kunigą, pasidėjusį maldaknygę ir tyrinėjantį gamtą, - kunigo pažanga. Sapne girdėti kunigą giedant reiškia nuostolius arba oro permaina. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kunigu, - turėsite reikalų valdiškoje įstaigoje. Jeigu sapnuojate kunigą, bet su juo nekalbate, -dvasinė ar fizinė kančia. Šis sapnas įspėja, kad jūs paklusite kažkieno valiai. Atlikti išpažintį kunigui - pažeminimas ir liūdesys. Šis sapnas gali reikšti, kad jūs padarysite kažką, kas sukels nerimą ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems. Sapne bučiuoti kunigui ranką reiškia panieką. Jeigu sapne kunigas atrodo nuliūdęs ir išvargęs, - saugokitės piktų žmonių. Jeigu sapne kunigas siekia jūsų meilės - panieka ir nepagarba. Jeigu moteris sapnuoja, kad yra įsimylėjusi kunigą, - ją apgaus meilužis. Kunigui iš vienos parapijos keltis į kitą - žmonių sąmoningumas. Priklausyti kunigų luomui - atgaila.

Sapnininkastau.lt

dalykų trukdymas valdiškuose įstatymuose. Panašios reikšmes Poterius kalbėti Kaulai Elektros lemputė Atliekos Jūržolė Išpuikimas Garso specialistas Jūra .

Sapnuoti.lt

Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus.Sapnuoti kunigą, atliekantį apeigas, - bloga nuojauta ir nerimas.Sapnuoti kunigą, pasidėjusį maldaknygę ir tyrinėjantį gamtą, - kunigo pažanga.Sapne girdėti kunigą giedant reiškia nuostolius arba oro permaina.Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kunigu, - turėsite reikalų valdiškoje įstaigoje. Jeigu sapnuojate kunigą, bet su juo nekalbate, - dvasinė ar fizinė kančia. Šis sapnas įspėja, kad Jūs paklusite kažkieno valiai.Atlikti išpažintį kunigui - pažeminimas ir liūdesys. Šis sapnas gali reikšti, kad Jūs padarysite kažką, kas sukels nerimą ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems.Sapne bučiuoti kunigui ranką reiškia panieką.Jeigu sapne kunigas atrodo nuliūdęs ir išvargęs, - saugokitės piktų žmonių.Jeigu sapne kunigas siekia Jūsų meilės - panieka ir nepagarba.Jeigu moteris Sapnuoja, kad yra įsimylėjusi kunigą, - ją apgaus meilužis.Kunigui iš vienos parapijos keltis į kitą - žmonių sąmoningumas.Priklausyti kunigų luomui - atgaila.

Sapnininkas2.lt

Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus. Sapnuoti kunigą, atliekantį apeigas, - bloga nuojauta ir nerimas. Sapnuoti kunigą, pasidėjusį maldaknygę ir tyrinėjantį gamtą, - kunigo pažanga. Sapne girdėti kunigą giedant reiškia nuostolius arba oro permaina. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kunigu, - turėsite reikalų valdiškoje įstaigoje. Jeigu sapnuojate kunigą, bet su juo nekalbate, -dvasinė ar fizinė kančia. Šis sapnas įspėja, kad Jūs paklusite kažkieno valiai. Atlikti išpažintį kunigui - pažeminimas ir liūdesys. Šis sapnas gali reikšti, kad Jūs padarysite kažką, kas sukels nerimą ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems. Sapne bučiuoti kunigui ranką reiškia panieką. Jeigu sapne kunigas atrodo nuliūdęs ir išvargęs, - saugokitės piktų žmonių. Jeigu sapne kunigas siekia Jūsų meilės - panieka ir nepagarba. Jeigu moteris Sapnuoja, kad yra įsimylėjusi kunigą, - ją apgaus meilužis. Kunigui iš vienos parapijos keltis į kitą - žmonių sąmoningumas. Priklausyti kunigų luomui - atgaila. jeigu daug - įpraskite laikytis duoto žodžio. jeigu sutikti - laukia rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu. Kunigas - būkite atidūs, įveikite savo silpnybes jeigu atliekantis apeigas - bloga nuojauta ir nerimas jeigu giedantis - oro permainos, arba nuostoliai jeigu atlikti išpažintį - pažeminimas ir liūdesys jeigu matyti pamokslą skaitant - ilgas ir laimingas amžius. jeigu pačiam būti - didelę garbę ir gerą pasisekimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kunigas – Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus. Sapnuoti kunigą, atliekantį apeigas, – bloga nuojauta ir nerimas. Sapnuoti kunigą, pasidėjusį maldaknygę ir tyrinėjantį gamtą, – kunigo pažanga. Sapne girdėti kunigą giedant reiškia nuostolius arba oro permaina. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kunigu, – turėsite reikalų valdiškoje įstaigoje. Jeigu sapnuojate kunigą, bet su juo nekalbate, -dvasinė ar fizinė kančia. Šis sapnas įspėja, kad Jūs paklusite kažkieno valiai. Atlikti išpažintį kunigui – pažeminimas ir liūdesys. Šis sapnas gali reikšti, kad Jūs padarysite kažką, kas sukels nerimą ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems. Sapne bučiuoti kunigui ranką reiškia panieką. Jeigu sapne kunigas atrodo nuliūdęs ir išvargęs, – saugokitės piktų žmonių. Jeigu sapne kunigas siekia Jūsų meilės – panieka ir nepagarba. Jeigu moteris Sapnuoja, kad yra įsimylėjusi kunigą, – ją apgaus meilužis. Kunigui iš vienos parapijos keltis į kitą – žmonių sąmoningumas. Priklausyti kunigų luomui – atgaila.

Sapnininkas.com

Kunigas sapne gali reikšti sielų gydytoją. Vyresnio amžiaus žmonėms toks sapnas dažnai yra signalas, raginantis susimąstyti apie gyvenimo prasmę.