vardo reikšmė

kartu

Sapnininkastau.lt

Matyti – saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus. Pakaruoklį matyti – didelį smurtą. Pakaruoklį išimti iš kilpos – gerą darbą padarysi. Būti pačiam pakaruokliu – greit įpulsi į nemalonumus. Paimti virvę ir norėti pasikarti – didelę gėdą turėsi per savo plepumą. Pakaruoklį sumušti – turėsi netikėtą skriaudą. Panašios reikšmes Giluma Dagius Diržas Drebulė Įdubimas Galvažudys Dėžės Smilkalai Dilgėlės Irklas Figūra Bobos Drebulė Kunigaikštis Vokietis Ėdžios Chuliganas Bamba Svarstyklės Instrumentai .

Sapnai.com

Kartuvės – Matyti – saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus; pakaruoklį matyti – didelį smurtą; pakaruoklį išimti iš kilpos – gerą darbą padarysi; būti pačiam pakaruokliu – greit įpulsi į nemalonumus; paimti virvę ir norėti pasikarti – didelę gėdą turėsi per savo plepumą; pakaruoklį sumušti – turėsi netikėtą skriaudą.

Sapnai.eu

Matyti – saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus; pakaruoklį matyti – didelį smurtą; pakaruoklį išimti iš kilpos – gerą darbą padarysi; būti pačiam pakaruokliu – greit įpulsi į nemalonumus; paimti virvę ir norėti pasikarti – didelę gėdą turėsi per savo plepumą; pakaruoklį sumušti – turėsi netikėtą skriaudą.