vardo reikšmė

jura

Manosapnai.lt

Jūrą ramią sapnuoti - tėvų pašalpa ir džiaugsmas. Banguojanti jūra perspėja, kad gresia pavojus. Mėlyna jūra - geri reikalai jeigu sapnuojate audringą jūrą, tai jus blaškys gyvenimas. Jeigu sapne girdite melancholišką jūros ošimą, vadinasi, jums skirtas vargingas, be meilės ir draugiškų santykių gyvenimas. Jeigu mergina sapnuoja, kad greitai plaukia per jūros bangas kartu su mylimuoju, tai jos svajonės išsipildys, o džiaugsmą vainikuos ištikimybė. Jūroje plaukiančius laivus sapnuoti - kamuos nerimas. įkristi į jūrą - nuostoliai. Plaukti jūra - vargas. Jeigu sapnuojate, kad paskendote jūroje, vadinasi. Jus nuolat kamuos liūdesys ir nerimas. Apskritai sapnai apie jūrą - tai laukimas, nusiraminimas, atsidūrimas gyvenimo kryžkelėje. Jūrų plėšikus sapnuoti - prarasite pinigus. Jūrų paukščiai sapne civiliams pranašauja pavojų, o kariškiams - laimę. Jūrų gyvūnus sapnuoti - neapykanta jei sapnuojate, kad einate jūros krantu tarp jūržolių, - nedidelės kliūtys kuriam laikui sudrums jūsų ramybę. Jei tarp jūržolių ieškote gintaro ir nerandate, -išsiskirsite su draugu arba nesulauksite svarbaus laiško. Jūržolės vazoje - įspėjimas, kad veltui gaištate laiką dėl nereikšmingų dalykų. Jeigu moteris sapnuoja jūros putą, vadinasi, netvarkingumas ir nepadorios pagundos išves ją iš doros kelio. Jeigu sapne jūros puta virsta vestuviniu nuometu, laukia trumpas džiaugsmas, o po jo - širdies drama. Šis sapnas privers kentėti tuos, kurie yra malonūs jūsų širdžiai.

Lemtis.net

Sapnuoti ramią jūrą - santarvė šeimoje ir sėkmė darbe.

Sapnininkastau.lt

Rami jūra – ramus gyvenimas. Audringa – gyvenimas tave blaškys. Įkristi į ją – nuostoliai. Plaukti – vargas. Prigerti – liūdesys. Panašios reikšmes Vystyklai Avys Nagai gražūs, sveiki Cukrus Badymas Jūra Gulėti vienam Sinagoga Blauzdos Saulė Išmintis Blauzdos Jachta Bastutis Butas Ašaros Ragus turėti Replės Sidabras Žuvį valgyti .

Sapnuoti.lt

Rami jūra - ramus gyvenimasAudringa - gyvenimas tave blaškysĮkristi į ją - nuostoliaiPlaukti - vargasPrigerti - liūdesys.

Sapnai.com

Jūra – Rami jūra – ramus gyvenimas; audringa – gyvenimas tave blaškys; įkristi į ją – nuostoliai; plaukti – vargas; prigerti – liūdesys.

Sapnai.eu

Rami jūra – ramus gyvenimas; audringa – gyvenimas tave blaškys; įkristi į ją – nuostoliai; plaukti – vargas; prigerti – liūdesys.

Sapnininkas.com

Jūra yra archetipinis gyvybės apskritai, o ne konkretaus individo gyvybės atsiradimo simbolis. Savo neaprėpiama gelme ir toliais ji atspindi sapne kolektyvinę pasąmonę. Ji gali daug ką reikšti — nuo išvykimo link nežinomų krantų, į neištirtas dvasines žemes iki pavojingų ir grėsmingų situacijų, tykančių keliaujant jūra. Jei sapno veiksmas rutuliojasi ant jūros kranto, šitaip informuojama apie nesklandumus pereinant nuo asmeninės į kolektyvinę pasąmonę. Kokie tie nesklandumai, aiškėja iš konkretesnių sapno vyksmo aplinkybių.