vardo reikšmė

stiklas

Manosapnai.lt

Sapne matyti spalvotą stiklą reiškia, kad turėtumėte pasižymėti kaip nepamainomas savo srities specialistas. Turėtų kilti puikių idėjų, kaip atsikratyti žmogaus, kuris trukdo dirbti stiklo vitražas - turtas, geri sumanymai. Jeigu sapnuojate, kad įsipjovėte su stiklu, vadinasi, žiaurumu užkariausite daug žmonių.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti sudaužytą stiklą reiškia diskusijas, nesutarimus ir nemalonumus: kažkas stengiasi pastoti jums kelią, vadinas, esate prie ribos. Jei sapnuojate skaidrų ir švarų stiklą, reiškia geras pajamas.

Sapnininkas2.lt

Stiklas - reikalai susitvarkys jeigu stiklo vitražas - turtas, geri sumanymai jeigu įsipjauti - savo žiaurumu užkariausite daug žmonių jeigu spalvotas - puikios idėjos kaip atsikratyti Jums trukdančių žmonių Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Stiklas sapne gali rodyti kokio nors ryšio trapumą ar per didelį sapnuojančiojo jautrumą. Stiklo siena tarp sapnuojančiojo ir kito asmens rodo bendravimo su tuo asmeniu sunkumus. Stiklo indai ar krištolinės taurelės vaizdžiai rodo sąmonėjimo procesą. Šio proceso pobūdžiui lemiamos reikšmės turi tai, kas yra tame stiklo inde. Stiklo langas simbolizuoja reginį į kažką nauja. Retai tepasitvirtina Freudo požiūris, kad stiklo indai esą moters lytinių ir kitų pilvo organų simboliai.