vardo reikšmė

karalius

Manosapnai.lt

Karalius - kova su savimi, su savimeile, kuri valdo jūsų poelgius. Karalių sapnuoti, su juo kalbėtis - pasisekimas ir garbė. Jeigu moteris sapnuoja, kad bendrauja su karaliumi, vadinasi, ji ištekės už žmogaus, kurio bijo. Vaikščioti su karaliumi - išvengsite kažkokio pavojaus. Karaliaus palaiminimas - vedybos su sielai artimu žmogumi jeigu sapnuojate, kad karalius jus nubaudė, -gausite papeikimą dėl nerimto požiūrio į darbą. Bombą į karalių sapne mesti - persekiojimas tėvynėje. Sapnuoti mirusį karalių - palikimas. Karalių ir karalienę karietoje ar kitu karališku transportu važiuojančius sapnuoti - turėkite kantrybės savo varguose. Važiuoti su karaliais - politinė neištikimybė. Karalienė - sėkmingas verslas, garbė ir paaukštinimas jei karalienė jus kalbina, - laukia svarbus apsisprendimas. Jeigu sapne karalienė pavargusi ir atrodo prastai, - jūsų džiaugsmus lydės nusivylimas.

Sapnininkastau.lt

pasisekimas dalykuose, su juo gerti ar valgyti per savo išlaidumą turėsi nuostolių ir gėdą. Panašios reikšmes Gerti Aronija Cikorija Juodos ar pilkos knygos, jas skaityti Lipimas Bokalas Čeburekas Garstyčios Grybai Galva Cukrus Gėralas Gira Vynas Daržas Vaistai Gerti Išrūgos Gira Pienas .

Sapnuoti.lt

Kalbėti su juo - pasisekimas ir garbėVaikščioti - išvengti pavojausMirusį matyti - palikimas.

Sapnininkas2.lt

Kalbėti su juo - pasisekimas ir garbė;vaikščioti - išvengti pavojaus;mirusį matyti - palikimas.Karalius - papildomas darbas ir atsakingos pareigos atskirs nuo šeimos. jeigu pačiam juo tapti - perspėjimas, kad neišpuiktumėte, ypač bendraudami su vyresniais žmonėmis. jeigu išskirtinis karaliaus dėmesys jums - ateitis sėkmingesnė už praeitį. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Karalius – Kalbėti su juo – pasisekimas ir garbė; vaikščioti – išvengti pavojaus; mirusį matyti – palikimas.

Sapnai.eu

Kalbėti su juo – pasisekimas ir garbė; vaikščioti – išvengti pavojaus; mirusį matyti – palikimas.

Sapnininkas.com

Karalius sapne yra archetipinis tėvo simbolis. Jis įkūnija dvasinę sąžinės instanciją, kuri dažnai gali suteikti vertingos paramos. Jei karaliaus paveikslas turi grėsmingų ar demoniškų bruožų, tai gali reikšti stiprią dar iš vaikystės išlikusią sapnuojančiojo priklausomybę nuo tėvo. Tačiau ji rodo, kad sapnuojantysis pradeda suvokti tokios priklausomybės pasekmes. Vyro sapnuose karalius gali reikšti ir sapnuojančiojo asmenybės visumos branduolį.