vardo reikšmė

nugara

Manosapnai.lt

Nugarą žmogaus matyti - nemalonų gyvenimą; nugarą sužeistą turėti - saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytų. Nugarą nuogą ir purviną matyti - sunkų ir vargingą darbą; su nugara ką nors trinti - netikėtą džiaugsmą.

Lemtis.net

Sapnuoti plačią nugarą - kliūtys kelyje į tikslą.

Sapnininkastau.lt

barniai. Panašios reikšmes Makaronus valgyti Šukės sudaužyto indo Tabaką uostyti Žemės drebėjimas Auksą slėpti Ginklai Degtinė Jomarke būti, pirkti ar parduoti Milicija(policija) Cirkas Biskvitas Baltiniai Barniai Dulkės Geležis Jaunikis Atlenkiamas peiliukas Dumblas Bandža Hiena .

Sapnuoti.lt

Nugarą žmogaus matyti - nemalonų gyvenimąNugarą sužeistą turėti - saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytųNugarą nuogą ir purviną matyti - sunkų ir vargingą darbąSu nugara ką nors trinti - netikėtą džiaugsmą.

Sapnininkas2.lt

Nugarą žmogaus matyti - nemalonų gyvenimą;nugarą sužeistą turėti - saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytų. Nugarą nuogą ir purviną matyti - sunkų ir vargingą darbą;su nugara ką nors trinti - netikėtą džiaugsmą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Nugara – Nugarą žmogaus matyti – nemalonų gyvenimą; nugarą sužeistą turėti – saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytų. Nugarą nuogą ir purviną matyti – sunkų ir vargingą darbą; su nugara ką nors trinti – netikėtą džiaugsmą.

Sapnai.eu

Nugarą žmogaus matyti – nemalonų gyvenimą; nugarą sužeistą turėti – saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytų. Nugarą nuogą ir purviną matyti – sunkų ir vargingą darbą; su nugara ką nors trinti – netikėtą džiaugsmą.

Sapnininkas.com

Už mūsų nugarų vyksta tai, apie ką mes nieko nežinome. Nugara skendi mūsų sąmonės šešėlyje. Tai pažeidžiamiausia mūsų vieta, kaip ir legendinio Zygfrido. Toks sapnas įspėja, kad iš užnugario gresia netikėti pavojai.