vardo reikšmė

keliauti

Manosapnai.lt

Matyti save kažkur keliaujantį - per savo kaltę įkliūsi į bėdą; keliauti pėsčiam - svarbaus reikalo atidėjimas; važiuotam - pastovi laimė; draugijoj - liežuviai; oru - trumpas džiaugsmas.

Sapnininkastau.lt

Matyti save kažkur keliaujantį – per savo kaltę įkliūsi į bėdą. Keliauti pėsčiam – svarbaus reikalo atidėjimas. Važiuotam – pastovi laimė. Draugijoj – liežuviai. Oru – trumpas džiaugsmas. Panašios reikšmes Išblyškimas Plaukai Juosta Išblyškimas Čeverykai Juosta Darbštumas keliauti į aziją Barchatas Banketas Dažymas Grėbti Figūra Magaryčias gerti Balta spalva Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas .

Sapnuoti.lt

Matyti save kažkur keliaujantį - per savo kaltę įkliūsi į bėdąKeliauti pėsčiam - svarbaus reikalo atidėjimasVažiuotam - pastovi laimėDraugijoj - liežuviaiOru - trumpas džiaugsmas.

Sapnininkas2.lt

Jeigu keliaujate po nepažįstamas, niūrias vietas - dažniausiai reiškiai sveikatos problemas;Jeigu sapne keliaujate su maloniais žmonėmis - tai turėsite nemalonumų, bet draugai Jums padės;Draugijoje keliauti - Jus apšnekės, t.y. dažniausiai reiškia apkalbas, intrigas;Keliauti pėsčiam - nepageidaujami trukdymai, teks atidėti svarbius reikalus vėlesniam laikui;Keliauti raitam - nesėkmės;Keliauti apsiginklavusiam - laiminga meilė;Važiuotam keliauti - laiminga permaina;Sapne keliauti mašina vienam - reiškia, kad numatyta kelionė bus nerami;Jeigu sapne Jūs keliaujate mašina, pilna žmonių - vadinasi Jūsų laukia įdomūs nuotykiai ir naujos pažintys;Sapnuoti, kad važiuojate dviračiu - nelaimingos permainos, dažniausiai susijusios su Jūsų užsiėmimu ar darbu, tačiau gali reikšti ir sveikatos problemas;Jeigu sapne Jūs važiuojate lėtai - vadinasi, būsite nepatenkinti savo rezultatais;Greitas važiavimas - pavojingi įvykiai, rizika dėl gyvybės;Keliauti oru - trumpi džiaugsmai;Keliauti pasižmonėti, susipažinti su svetimais kraštais - galite susirgti sunkia liga;Sapnuoti kad esat nepasirengę keliauti - permainos, ir dažniausiai susiję su gyvenama vieta;Sapne regėti, kad keliauja Jūsų artimieji - reiškia, kad dėl savo kaltės pakliūsite į bėdą;Jeigu sapnuojate, kad Jūsų vaikai keliauja po dykumas ir kalnus - neišvengsite piniginių rūpesčių, nuostoliai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Keliauti – Matyti save kažkur keliaujantį – per savo kaltę įkliūsi į bėdą; keliauti pėsčiam – svarbaus reikalo atidėjimas; važiuotam – pastovi laimė; draugijoj – liežuviai; oru – trumpas džiaugsmas.

Sapnai.eu

Matyti save kažkur keliaujantį – per savo kaltę įkliūsi į bėdą; keliauti pėsčiam – svarbaus reikalo atidėjimas; važiuotam – pastovi laimė; draugijoj – liežuviai; oru – trumpas džiaugsmas.