vardo reikšmė

mėsa

Manosapnai.lt

Sapne matyti kruviną mėsą reiškia didelį vargą ir nemalonias bylas. Regėti judančią mėsą - netikėtas bylos atnaujinimas. Jeigu moteris sapnuoja žalią mėsą, - patirs daug nemalonių įvykių, kol pasieks savo tikslą. Jeigu parduotuvėje matote daug mėsos ir norite jos nusipirkti, bet dėl pinigų stokos ar dėl kitų priežasčių neperkate, - išvengsite ligos. Pirkti paukštieną - saugokitės ligos. Kapoti mėsą kirviu - greit teks dalyvauti nemalonioje byloje. Mėsą ant stalo pjaustyti - teks dalyvauti baudžiamosios bylos nagrinėjime. Mėsą virti arba kepti - geidulių patenkinimas. Jeigu moteris sapne regi pagamintą patiekalą iš mėsos, vadinasi, kiti pasieks aukštumas, apie kurias ji svajojo. Valgyti su apetitu keptą ar virtą mėsą - jūsų gražios svajonės neišsipildys. Valgyti kiaulieną - prasigyvensite. Valgyti seną mėsą - nelaimės ir nuotykiai. Sapne valgyti žalią mėsą reiškia ligą. Žmogaus mėsa - pažeminimas, bet nėščiai moteriai tai geras sapnas.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog perkate mėsą - teks pasiskolinti daug pinigų.

Sapnininkastau.lt

Mėsą kruviną matyti – didelį, vargą ir nemalonias bylas. Mėsą virti arba kepti ant keptuvės – geidulių patenkinimą. Mėsą supuvusią valgyti – visokias nelaimes ir nuotykius. Valgyti kiaulės mėsą – prasigyvenimą. Mėsą kapoti su kirviu – greit teks būti teisme ir turėti nemalonią bylą. Mėsą pasidėjus ant stalo pjaustyti – teks turėti teisme kriminalinę bylą. Mėsą judančią matyti – netikėtą atnaujinimą bylos. Panašios reikšmes Ginklas .

Sapnuoti.lt

Mėsą kruviną matyti - didelį, vargą ir nemalonias bylasMėsą virti arba kepti ant keptuvės - geidulių patenkinimąMėsą supuvusią valgyti - visokias nelaimes ir nuotykiusValgyti kiaulės mėsą - prasigyvenimąMėsą kapoti su kirviu - greit teks būti teisme ir turėti nemalonią byląMėsą pasidėjus ant stalo pjaustyti - teks turėti teisme kriminalinę byląMėsą judančią matyti - netikėtą atnaujinimą bylos.

Sapnininkas2.lt

Mėsą kruviną matyti - didelį, vargą ir nemalonias situacijas;jeigu moteris sapnuoja žalią mėsą - patirs daug nemalonių įvykių, kol pasieks savo tikslą;jeigu parduotuvėje matote daug mėsos ir norite jos nusipirkti, bet dėl pinigų stokos ar dėl kitų priežasčių neperkate - išvengsite ligos;pirkti paukštieną - saugokitės ligos;mėsą virti arba kepti ant keptuvės - geidulių patenkinimą;jeigu moteris sapne regi pagamintą patiekalą iš mėsos - vadinasi, kiti pasieks aukštumas, apie kurias ji svajojo;valgyti su apetitu keptą ar virtą mėsą - Jūsų gražios svajonės neišsipildys;mėsą supuvusią ar seną valgyti - visokias nelaimes ir nuotykius;sapne valgyti žalią mėsą - reiškia ligą;valgyti kiaulės mėsą - prasigyvenimas, netikėti pinigai;mėsą kapoti su kirviu - greit teks būti teisme ir turėti nemalonią situaciją;mėsą pasidėjus ant stalo pjaustyti - teks turėti teisme kriminalinę bylą;mėsą judančią matyti - senos nemalonios istorijos priminimas;žmogaus mėsa - pažeminimas, bet nėščiai moteriai tai geras sapnas. jeigu valgyti žalią mėsą - liga kurios neišvengsite jeigu turėti apetitą valgant kepta ar virtą mėsą - tai svajonės, kurioms nelemta išsipildyti jeigu sena - nelaimės, nuotykiai jeigu valgyti kiaulieną - prasigyvensite jeigu pirkti paukštieną - saugokitės ligos jeigu kruvina - nemalonumai, nemalonias bylas, didelį vargą jeigu judanti - bylos atnaujinimas, senos bylos atnaujinimas, netikėtumas jeigu moteriai žalia mėsa - kol pasieks savo tikslą, patirs daug nemalonumų, jeigu jau pagamintas patiekalas - sužlugusios svajonės, matyti kaip kiti pasiekia aukštumas apie kurias tiek svajota jeigu parduotuvėje matyti daug mėsos, bet jos nepirkti dėl kažkokių priežasčių - Jums pasiseks, išvengsite ligos jeigu virti, kepti - geidulių patenkinimas jeigu kapoti kirviu, pjaustyti - kvietimas į teismą, turėsite dalyvauti bylos nagrinėjime, kad ir kaip Jums bus nemalonu jeigu arkliena - narsus poelgis jeigu sverti - nepasitikėjimas išskirs su kaimynais. jeigu valgyti vien mėsą - godumas pakeis nuomonę apie jus. jeigu rūkyta - senų nuoskaudų prisiminimas. jeigu šuo ar katė eda jūsų mėsą - varžovai padarys daug nuostolių ir liks nenubausti. jeigu vaišinti - noras kreiptis pagalbos neliks be atsako. jeigu pirkti - teks pasiskolinti daug pinigų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Mėsa – Mėsą kruviną matyti – didelį, vargą ir nemalonias bylas; mėsą virti arba kepti ant keptuvės – geidulių patenkinimą. Mėsą supuvusią valgyti – visokias nelaimes ir nuotykius. Valgyti kiaulės mėsą – prasigyvenimą. Mėsą kapoti su kirviu – greit teks būti teisme ir turėti nemalonią bylą. Mėsą pasidėjus ant stalo pjaustyti – teks turėti teisme kriminalinę bylą. Mėsą judančią matyti – netikėtą atnaujinimą bylos.

Sapnai.eu

Mėsą kruviną matyti – didelį, vargą ir nemalonias bylas; mėsą virti arba kepti ant keptuvės – geidulių patenkinimą. Mėsą supuvusią valgyti – visokias nelaimes ir nuotykius. Valgyti kiaulės mėsą – prasigyvenimą. Mėsą kapoti su kirviu – greit teks būti teisme ir turėti nemalonią bylą. Mėsą pasidėjus ant stalo pjaustyti – teks turėti teisme kriminalinę bylą. Mėsą judančią matyti – netikėtą atnaujinimą bylos.

Sapnininkas.com

Šis simbolis beveik visada susijęs su kūniška, fizine, dažniausiai seksualine energija ir poreikiais. Žalia mėsa susijusi su fizine jėga, potencija, aistringumu ar šių savybių troškimu. O jei mėsa išvirta ar kitaip paruošta, tai išreiškia sugebėjimą siekti rafinuotų malonumų. Didelis potraukis mėsai rodo galingus instinktus. Jei mėsa kelia pasišlykštėjimą, tas rodo saikingumą, nepriteklius, persisotinimą ar nepalankumą, antipatiją.