vardo reikšmė

pragaras

Manosapnai.lt

Pragarą sapnuoti - perspėjimas, kad apgalvotumėte savo poelgius. Sapne būti pragare reiškia, kad susigundysite neleistinais malonumais, todėl nukentės jūsų reikalai ir dorovė. Sapne šaukti pragare reiškia, kad draugams pavyks išsiaiškinti apie priešų spendžiamas pinkles. Sapnuoti savo artimuosius pragare - laikinas reikalų pablogėjimas. Sapnuoti kad pragare jūsų draugai - nelaimės ir rūpesčiai. Jūs sužinosite, kad kažkas iš artimųjų ar draugų pavargo nuo kankinančių rūpesčių. Sapnuoti, kad pavyko ištrūkti iš pragaro -išvengsite pavojaus. Eiti pro pragarą ir girdėti dejones - nesižavėkite nedoromis draugystėmis. Jeigu sapnuojate, kad pragare velniai kuria ugnį, - rimti nemalonumai darbe, gali pažeminti pareigas. Sapnuoti prakeiktąjį, vedamą į pragarą, - perspėjimas: nustokite galvoti, kaip padaryti blogą darbą.

Sapnininkastau.lt

baisią gyvenimo audrą pergyvensi. Panašios reikšmes Gyvūnas Gegutė Drabužiai .

Sapnuoti.lt

Būti jame - laikinas reikalų pablogėjimasIšsigelbėti iš jo - pavojaus išvengimas.

Sapnininkas2.lt

Būti jame - laikinas reikalų pablogėjimas;išsigelbėti iš jo - pavojaus išvengimas.Pragaras - sąžinės graužatis, atgaila dėl savo poelgių Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pragaras – Būti jame – laikinas reikalų pablogėjimas; išsigelbėti iš jo – pavojaus išvengimas.

Sapnai.eu

Būti jame – laikinas reikalų pablogėjimas; išsigelbėti iš jo – pavojaus išvengimas.

Sapnininkas.com

Šis simbolis sapne atskleidžia sąžinės priekaištus ir kaltės jausmą. Jis rodo slopinamus, nepatenkintus poreikius. Pragaro liepsna ir karštis simbolizuoja žabojamus instinktus. Dažni slogūs sapnai su pragaro vaizdiniais liudija išties rimtus asmenybės raidos sutrikimus.