vardo reikšmė

pabaisa

Manosapnai.lt

Sapnuoti pabaisą reiškia: blogai darote, kad bijote to žmogaus. Jis nenuskriaustų ir musės.

Sapnininkastau.lt

Pabaisą su daug galvų matyti – saugokis gyvulių, kad jie tavęs nesužeistų. Pabaisą išsižiojusią matyti – saugokis blogų žmonių, kad netektų nukentėti. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti pabaisą reiškia - blogai darote, kad bijote to žmogaus. Jis nenuskriaustų ir musės. Pabaisą su daug galvų matyti - saugokis gyvulių, kad jie tavęs nesužeistųPabaisą išsižiojusią matyti - saugokis blogų žmonių, kad netektų nukentėti.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapne regite pabaisą su daug galvų - saugokitės gyvulių, kad jie Jūsų nesužeistų;sapne matyti išsižiojusią pabaisą - saugokitės blogų žmonių, kad netektų nukentėti;žalia pabaisa - reiškia pavydą tiems, kas turi ko nors daugiau, be to šis sapnas įspėja, kad reikia tobulėti ir tenkintis tuo, ką turite;jeigu sapnuojate, kad Jus persekioja pabaisa - gyvenime lydės nelaimės ir liūdesys;sapnuoti, kad pabaisa prašneko žmogaus balsu - netikėtas likimo posūkis;jeigu Jus užpuolė pabaisa - saugokitės keršto;sapne užmušti pabaisą - reiškia, kad nugalėsite visus priešus ir užimsite aukštą padėtį visuomenėje.Pabaisa - nemalonumai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pabaisa – Pabaisą su daug galvų matyti – saugokis gyvulių, kad jie tavęs nesužeistų; pabaisą išsižiojusią matyti – saugokis blogų žmonių, kad netektų nukentėti.

Sapnai.eu

Pabaisą su daug galvų matyti – saugokis gyvulių, kad jie tavęs nesužeistų; pabaisą išsižiojusią matyti – saugokis blogų žmonių, kad netektų nukentėti.

Sapnininkas.com

Mitinės būtybės kaip, pavyzdžiui slibinai, smaugliai, rupūžės, krokodilai, jūrų pabaisos, milžiniški vorai ir paukščiai, vampyrai ir vilkolakiai rodo konfliktus su sąžine bei neįsisąmonintus asmenybės sutrikimus. Ypač, kai tokie sapnai kartojasi. Jei juos lydi didelė baimė, patartina kreiptis į gydytoją.