vardo reikšmė

pasas

Manosapnai.lt

Sapnuoti pasą reiškia, kad kelionė į užsienį jus padarys turtingą.

Sapnininkastau.lt

Pasas – nemalonumas kelionėj ar gatvėj. Panašios reikšmes Malonumą jausti Uodega Kepalas duonos Sidabrą pirkti Dantistas Gyslos Guzą pačiam turėti Neapkęsti tėvų Barimas Žirneliai Barimas Irklas Hidrolėktuvas Atlasas (geografijos) Džiunglės Kakta žema, siaura Kaldra užsiklojus gulėti Lietsargis Paukštis Jūreivis .

Sapnuoti.lt

Pasas - nemalonumas kelionėj ar gatvėj.

Sapnininkas2.lt

Matyti sapne pasą (asmens liudijimą) - reiškia, kad galite turėti rūpesčių įstaigose arba Jūsų laukia kelionė. Pasas t.p - gali perspėti, kad reikės įrodyti savo nekaltumą. Taip pat gali reikšti iki tol buvusio gyvenimo pasikeitimą, atsisveikinimą su artimaisiais;Sapnuoti, kad turite , laikote rankose pasą - kiek jūs nesimaskuotumėte, jus vis tiek atpažins;Pasas be nuotraukos - liga;Turėti svetimą pasą - domėsitės kitų reikalais;Jei sapnuojate, kad Jūsų pasą pavogė, - galite netekti darbo. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pasas – Pasas – nemalonumas kelionėj ar gatvėj.

Sapnai.eu

Pasas – nemalonumas kelionėj ar gatvėj.

Sapnininkas.com

Kai kada toks sapnas rodo kelionių troškimą. Bet dažniausiai jis susijęs su permainomis. Sapnuojantysis nori atsisveikinti su senais įpročiais, jausmais, pažiūromis, savo gyvenimą pakreipti nauja linkme. Pasas, kaip sapno simbolis, gali būti ir asmenybę patvirtinančiu įrodymu. Kas mėgsta pabrėžti savo tapatybę, dažniausiai yra neryžtingas, per mažai pasitiki savimi. Tokį žmogų, galimas daiktas, kamuoja kaltės jausmas.