vardo reikšmė

Ąsotis

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad ąsotis pilnas skaidraus skysčio, tai jūsų gerovė bus vertinama labiau negu jūs. Daug ištikimų draugų susivienys, kad būtų jums naudingi. Jeigu ąsotis tuščias, vadinasi, jūsų elgesys išgąsdins jūsų draugus. Sudaužytas ąsotis - liga, nesėkmė darbe. Gerti iŠ ąsočio vyną - geros sveikatos ženklas. Ateityje būsite priimtas aukštuomenės ir savo optimizmu sužavėsite daug žmonių. Gerti iš ąsočio neskanų gėrimą reiškia, kad greitu laiku teks nusivilti draugais.

Sapnininkastau.lt

drėgnas oras. Panašios reikšmes Būgnas Degti, matyti degantį Gaisrą gesint Minios žmonių Su ponia bartis Varškė Krosnį kūrenti Neapkęsti tėvų Balandis Balandžiai .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amateTuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir nelaimės ženklasPačiam sudaužyti ąsotį - prisiminsi ar kažkas primins kažkokį seną skausmą, įžeidimąGerti iš jo - gera žiniaNaują ąsotį sapne nusipirkti - nauja sėkmė, permainos gyvenime.

Sapnininkas2.lt

Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amate;tuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir nelaimės ženklas;pačiam sudaužyti ąsotį - prisiminsi ar kažkas primins kažkokį seną skausmą, įžeidimą;gerti iš jo - gera žinia;naują ąsotį sapne nusipirkti - nauja sėkmė, permainos gyvenime. jeigu pilnas - Jūsų gerbuvis vertinamas labiau negu kad Jūs Ąsotis - pelnas jeigu sklidinas - sėkmė, pasipelnymas jeigu tuščias - skurdas, nepritekliai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ąsotis (asotis) – Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amate; Tuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir nelaimės ženklas; Pačiam sudaužyti ąsotį – prisiminsi ar kažkas primins kažkokį seną skausmą, įžeidimą; Gerti iš jo – gera žinia; Naują ąsotį sapne nusipirkti – nauja sėkmė, permainos gyvenime.

Sapnai.eu

Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amate; tuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir nelaimės ženklas; pačiam sudaužyti ąsotį – prisiminsi ar kažkas primins kažkokį seną skausmą, įžeidimą; gerti iš jo – gera žinia; naują ąsotį sapne nusipirkti – nauja sėkmė, permainos gyvenime.