vardo reikšmė

Ėgliai

Manosapnai.lt

Su uogomis kramtyti - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; ėglius deginti - nepaprastą laimę; būti ėgliais apsikaišiusiam - išdidumą; matyti ėglių vežimą vežant - panelėms artimas vestuves, o vyrams piršlybas; su ėgliais ką nors mušti - greitą gyvenimo prabėgimą.

Sapnininkastau.lt

Su uogomis kramtyti – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; ėglius deginti – nepaprastą laimę. Būti ėgliais apsikaišiusiam – išdidumą. Matyti ėglių vežimą vežant – panelėms artimas vestuves, o vyrams piršlybas. Su ėgliais ką nors mušti – greitą gyvenimo prabėgimą. Panašios reikšmes Ėgliai Bobos Daržininkas Dujos Bala Figūra Glamonėjimas Dildė Grėbti Jaunikaitis Dievas Diena Dėžės Eglė Amato mokytis Dobilas Gaisre pačiam sudegt Būti pačiam su karūna Kevalai sudaužyti Papjauti žmogų .

Sapnuoti.lt

Su uogomis kramtyti - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimusĖglius deginti - nepaprastą laimęBūti ėgliais apsikaišiusiam - išdidumąMatyti ėglių vežimą vežant - panelėms artimas vestuves, o vyrams piršlybasSu ėgliais ką nors mušti - greitą gyvenimo prabėgimą.

Sapnininkas2.lt

Su uogomis kramtyti - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus;ėglius deginti - nepaprastą laimę;būti ėgliais apsikaišiusiam - išdidumą;matyti ėglių vežimą vežant - panelėms artimas vestuves, o vyrams piršlybas;su ėgliais ką nors mušti - greitą gyvenimo prabėgimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ėgliai – Su uogomis kramtyti – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; Ėglius deginti – nepaprastą laimę; Būti ėgliais apsikaišiusiam – išdidumą; Matyti ėglių vežimą vežant – panelėms artimas vestuves, o vyrams piršlybas; Su ėgliais ką nors mušti – greitą gyvenimo prabėgimą.

Sapnai.eu

Su uogomis kramtyti – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; ėglius deginti – nepaprastą laimę; būti ėgliais apsikaišiusiam – išdidumą; matyti ėglių vežimą vežant – panelėms artimas vestuves, o vyrams piršlybas; su ėgliais ką nors mušti – greitą gyvenimo prabėgimą.