vardo reikšmė

tigras

Manosapnai.lt

Tigrą sapnuoti - susidursite su neapykanta ir piktumu. Sapne matyti nuo jūsų nubėgantį tigrą reiškia pergalę prieš nedraugus ir jūsų padėties tvirtumą. Jeigu sapne tigras praeina pro jus, - pulsite į neviltį. Jeigu sapne matote tigrą narve, - pasiseks. Sapne įpykęs tigras perspėja, jog reikia saugotis piktų žmonių. Jeigu jis sapne gerinasi - saugokitės priešų. Tigrą sapne gaudyti - rūpesčiai. Jeigu sapnuojate, kad tigras puola, - jus įskaudins priešai. Jeigu sapne grumiatės su tigru ir užmušate jį, -jūsų darbai bus sėkmingi. Nugalėti sapne tigrą - didelis noras nugalės visus sunkumus. Nušauti tigrą - išsiaiškinsite draugų klastą. Tigro kailį nulupti ir jį parduoti - būsite turtingi sapne matyti tigro kailį reiškia nuoširdžius santykius su draugais.

Sapnininkastau.lt

Tigrą gaudyti – netikėtą rūpestį. Sapne matyti nuo Jūsų nubėgantį tigrą reiškia pergalę prieš nedraugus ir Jūsų padėties tvirtumą. Tigrą įpykusį regėti – saugokis piktų žmonių. Su tigru grumtis ir jį nugalėti – pergalė prieš priešus. Tigrą sugauti – didelį džiaugsmą ir susirūpinimą savo gyvenimu. Jeigu sapne tigras praeina pro Jus – pulsite į neviltį. Tigrą nušauti – tavo draugų klastos greit paaiškės. Jeigu sapne matote tigrą narve – pasiseks. Tigro kailį nulupti ir žydui parduoti – turtingumą ir didelį džiaugsmą. Jeigu jis sapne gerinasi – saugokitės priešų. Jeigu sapnuojate, kad tigras puola – būsite įskaudintas priešo. Tigrą sapnuoti – susidursite su neapykanta ir piktumu. Nugalėti sapne tigrą – didelis noras nugalės visus sunkumus. Nušauti tigrą – išsiaiškinsite draugų klastą. Tigro kailį nulupti ir jį parduoti – būsite turtingi. Sapne matyti tigro kailį – nuoširdūs santykiai su draugais. Būti tigru užpultam ir sukandžiotam – didelė nelaimė. Panašios reikšmes Dresuotojas .

Sapnuoti.lt

Tigrą gaudyti - netikėtą rūpestįTigrą įpykusį regėti - saugokis piktų žmoniųSu tigru grumtis ir jį nugalėti - pergalė priešųTigrą sugauti - didelį džiaugsmą ir susirūpinimą savo gyvenimuTigrą nušauti - tavo draugų klastos greit paaiškėsTigro kailį nulupti ir žydui parduoti - turtingumą ir didelį džiaugsmąBūti tigru užpultam ir sukandžiotam - didele, nelaime.

Sapnininkas2.lt

Tigrą gaudyti - netikėtą rūpestį;tigrą įpykusį regėti - saugokis piktų žmonių;su tigru grumtis ir jį nugalėti - pergalė priešų;tigrą sugauti - didelį džiaugsmą ir susirūpinimą savo gyvenimu;tigrą nušauti - tavo draugų klastos greit paaiškės;tigro kailį nulupti ir žydui parduoti - turtingumą ir didelį džiaugsmą;būti tigru užpultam ir sukandžiotam - didele, nelaime.Tigras - piktas priešininkas jeigu puolantis - padidintas atlyginimas ar premija sukels pavydą. jeigu iškamša - pavojus praeis pro šalį. jeigu narve - nesugebėjimas pasinaudoti kitų įtaka. jeigu dresavimas - meilės nuotykis. jeigu jo kailis - poilsis su įtakingais draugais. jeigu daug tigrų - rizika apsvaigins, rizika išmokins. jeigu baltas - vaizduotė paskatins pasigalynėti su realybe, ypač metų pabaigoje. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Tigras – Tigrą gaudyti – netikėtą rūpestį; tigrą įpykusį regėti – saugokis piktų žmonių; su tigru grumtis ir jį nugalėti – pergalė priešų; tigrą sugauti – didelį džiaugsmą ir susirūpinimą savo gyvenimu; tigrą nušauti – tavo draugų klastos greit paaiškės; tigro kailį nulupti ir žydui parduoti – turtingumą ir didelį džiaugsmą; būti tigru užpultam ir sukandžiotam – didele, nelaime.

Sapnai.eu

Tigrą gaudyti – netikėtą rūpestį; tigrą įpykusį regėti – saugokis piktų žmonių; su tigru grumtis ir jį nugalėti – pergalė priešų; tigrą sugauti – didelį džiaugsmą ir susirūpinimą savo gyvenimu; tigrą nušauti – tavo draugų klastos greit paaiškės; tigro kailį nulupti ir žydui parduoti – turtingumą ir didelį džiaugsmą; būti tigru užpultam ir sukandžiotam – didele, nelaime.

Sapnininkas.com

Šis žvėris simbolizuoja gajumą, aistringumą ir agresiją.