vardo reikšmė

bankas

Manosapnai.lt

Banką sapnuoti reiškia, kad daug gyvenime galvojate apie piniginius reikalus, turtą. Jeigu sapnuojate banką ir nieko neveikiančius kasininkus, laukia reikalų pablogėjimas ir nuostoliai. Banko pastatą sapnuoti - galite pakliūti į kalėjimą. Sapnuoti griūvantį banką - jūs bankrutuosite. Jeigu sapne nešate pinigus į banką - saugokitės banditų. Jeigu sapnuojate, kad į banką atnešėte auksines monetas, vadinasi, dėl lengvabūdiškumo ir neatsargumo nukentės jūsų reikalai. Sapne gauti iŠ banko auksines monetas reiškia didelį pelną ir klestėjimą. Banke pinigų pasidėjus turėti ir tai regėti sapne - geri reikalai. Atsiimti sapne iš banko pinigus - subankrutuosite. Jeigu sapnuojate, kad bankas bankrutavo - jūsų laukia piniginiai nuostoliai jei sapne bankas yra saugumo, garantijos simbolis, sapnuojančio žmogaus laukia pasisekimas profesinėje veikloje, sėkmė asmeniniame gyvenime, savigarba, tikrumas. Jei bankas sapne yra nepasitikėjimo simbolis, keliantis abejones, - laukite nemalonumų. Galite tapti nesaugus, vyrams gali reikšti baimę dėl potencijos. Bet kokiu atveju tai perspėjimas, kad reikia sukoncentruoti jėgas ir neskirti daug dėmesio abejotinoms vertybėms. Vaikščioti su reikalais į banką - sulauksite laimės. Bėgti iš banko - saugokitės vagių. Kalbėtis su bankininku - saugokitės apgavikų. Banke pačiam dirbti - saugokitės, kad dėl svetimų pinigų neturėtumėte bėdos.

Sapnininkastau.lt

geri dalykai ir pelnas. Panašios reikšmes Bankas Pelai Slėpti ką nors Jaunikis Ligonis Pačiam būti narsiu Maldas kalbėti bačka pilna Derėtis su kuo nors Rugiai dirvoje Replės Šunys Virinti skalbinius Pumpurai Iškaba Bulvės Jautis Kibiras Kabinėjimasis Gervė .

Sapnuoti.lt

Banką sapnuoti reiškia, kad daug gyvenime galvojate apie piniginius reikalus, turtąJeigu sapnuojate banką ir nieko neveikiančius kasininkus, laukia reikalų pablogėjimas ir nuostoliaiBanko pastatą sapnuoti - galite pakliūti į kalėjimąSapnuoti griūvantį banką - Jūs bankrutuositeJeigu sapne nešate pinigus į banką - saugokitės banditųJeigu sapnuojate, kad į banką atnešėte auksines monetas, vadinasi, dėl lengvabūdiškumo ir neatsargumo nukentės Jūsų reikalaiSapne gauti iŠ banko auksines monetas reiškia didelį pelną ir klestėjimąBanke pinigų pasidėjus turėti ir tai regėti sapne - geri reikalaiAtsiimti sapne iš banko pinigus - subankrutuositeJeigu sapnuojate, kad bankas bankrutavo - Jūsų laukia piniginiai nuostoliaiJei sapne bankas yra saugumo, garantijos simbolis, sapnuojančio žmogaus laukia pasisekimas profesinėje veikloje, sėkmė asmeniniame gyvenime, savigarba, tikrumasJei bankas sapne yra nepasitikėjimo simbolis, keliantis abejones - laukite nemalonumų. Galite tapti nesaugus, vyrams gali reikšti baimę dėl potencijos. Bet kokiu atveju tai perspėjimas, kad reikia sukoncentruoti jėgas ir neskirti daug dėmesio abejotinoms vertybėmsVaikščioti su reikalais į banką - sulauksite laimėsBėgti iš banko - saugokitės vagiųKalbėtis su bankininku - saugokitės apgavikųBanke pačiam dirbti - saugokitės, kad dėl svetimų pinigų neturėtumėte bėdos.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti banką - sėkmė, pelnas per sunkų darbą.Bankas - nuostoliai jeigu būti jame - sėkmė ir pelnas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bankas – Sapnuoti banką – sėkmė, pelnas per sunkų darbą.

Sapnai.eu

Sapnuoti banką – sėkmė, pelnas per sunkų darbą.