vardo reikšmė

stirna

Manosapnai.lt

Matyti sapne stirną - įspėjimas dėl per didelės romantikos. Tai, ką įsimylėjusi panelė jaučia ar įsivaizduoja jaučianti, gali būti netikra. Tas pats gali atsitikti ir su vyru. Stirna gali reikšti ir pasisekimą, lengvą bei greitą sumanymų įgyvendinimą. Balta stirna - turtas. Juoda - nelaimė. Matyti bėgančią stirną - maloni draugija. Sužeista stirna - žmona ar mylimoji laukia iŠ jūsų paguodos. Nušauti stirną - teks atlikti nuobodžią užduotį. Matyti stirnieną - turėsite svarbių svečių.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog lenktyniaujate su stirna - pavyks pralenkti gal net save.

Sapnininkastau.lt

Regėti ją – pasisekimas. Nušauti – neapgalvotas padarymas. Šokaujanti – maloni draugija. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti ją - pasisekimasNušauti - neapgalvotas padarymasŠokaujanti - maloni draugija.

Sapnininkas2.lt

Regėti ją - pasisekimas;nušauti - neapgalvotas padarymas;šokaujanti - maloni draugija. jeigu matyti - maloni kelionė į kalnus ir laimingas grįžimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Stirna – Regėti ją – pasisekimas; nušauti – neapgalvotas padarymas; šokaujanti – maloni draugija.

Sapnai.eu

Regėti ją – pasisekimas; nušauti – neapgalvotas padarymas; šokaujanti – maloni draugija.

Sapnininkas.com

Šis simbolis reiškia švelnumą, romumą, drovumą ir pažeidžiamumą. Jis dažnai sietinas su jausmingąja moters erotizmo puse. Kartais toks sapnas įspėja apie perdėtą jautrumą, per didelį atitrūkimą nuo tikrovės ir apie pernelyg romantišką žavėjimąsi.