vardo reikšmė

lipimas

Manosapnai.lt

Lipti kur nors - visuose dalykuose gerą pasisekimą; lipti į bažnyčios bokštą - garbės pakilimą; lipti ant namo stogo - reiškia netikėtą nustebimą; lipti į medį ir nukristi - garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą.

Sapnininkastau.lt

Lipti kur nors – visuose dalykuose gerą pasisekimą. Lipti į bažnyčios bokštą – garbės pakilimą. Lipti ant namo stogo – reiškia netikėtą nustebimą. Lipti į medį ir nukristi – garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą. Panašios reikšmes Juodos ar pilkos knygos, jas skaityti Karalius Gimnastas Laiptai Mūras Rūsys Beržas Garlaivis Gerti Duobė Gadinimas Apžvalgos bokštelis Bokštas Atleidimas Įsipareigojimas Bedugnė Figmedis Giluma Bangolaužis Išsigelbėjimas .

Sapnuoti.lt

Lipti kur nors - visuose dalykuose gerą pasisekimąLipti į bažnyčios bokštą - garbės pakilimąLipti ant namo stogo - reiškia netikėtą nustebimąLipti į medį ir nukristi - garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą.

Sapnininkas2.lt

Lipti kur nors - visuose dalykuose gerą pasisekimą;lipti į bažnyčios bokštą - garbės pakilimą;lipti ant namo stogo - reiškia netikėtą nustebimą;lipti į medį ir nukristi - garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Lipimas – Lipti kur nors – visuose dalykuose gerą pasisekimą; lipti į bažnyčios bokštą – garbės pakilimą; lipti ant namo stogo – reiškia netikėtą nustebimą; lipti į medį ir nukristi – garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą.

Sapnai.eu

Lipti kur nors – visuose dalykuose gerą pasisekimą; lipti į bažnyčios bokštą – garbės pakilimą; lipti ant namo stogo – reiškia netikėtą nustebimą; lipti į medį ir nukristi – garbės netekimą ir nuo visuomenės pažeminimą.