vardo reikšmė

kvapas

Manosapnai.lt

Jeigu sapne užuodžiate saldų kvapą, vadinasi, puiki moteris jums padės. Jeigu mergina sapnuoja, kad užuodžia malonų aromatą, jos laukia dovana ir pasilinksminimas. Jeigu užuodžiate blogą kvapą, - nemalonūs kivirčai ir nepatikimi draugai.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad užuodžiate malonų kvapą yra geras ženklas. O jei sapnuojate, kad užuodžiate nemalonu kvapą, reiškia sunkumus ir nemalonumus. Jūs tikite, kad suprantate žmogaus būdą iš pirmo susitikimo, bet nepastebite, kad jis labai kampuotas.

Sapnininkas2.lt

Sapne užuosti degintos gumos kvapą - reiškia, kad sugebėsite prisitaikyti prie pačių sudėtingiausių situacijų ir išbrisite greit iš problemų liūno;jeigu sapne užuodžiate saldų kvapą - pagalba iš šono, netikėta bei iš nepažįstamų ar mažai pažįstamų žmonių;jeigu mergina - moteris sapnuoja, kad užuodžia malonų aromatą - jos laukia dovana ir pasilinksminimas;jei vaikinas - vyras - išlaidos;jeigu užuodžiate blogą, nemalonų kvapą - nemalonūs kivirčai ir nepatikimi draugai;nemalonus prieskonių kvapas - kažkas Jums pavydi. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Kvapus sapne reikėtų suprasti taip, kaip gyvenime: ,,negaliu pakęsti jo kvapo”, ,,kažkuo dvokia” ir pan. Blogi kvapai rodo atgrasumą, antipatiją. Malonūs kvapai rodo teigiamą nusistatymą ir pritarimą. Tiksliau nustatyti sapno prasmę galima iš jo ryšių. Svarbu, kas skleidžia gerus ar blogus kvapus.