vardo reikšmė

bokštas

Manosapnai.lt

Bokštas reiškia sėkmingą kopimą karjeros laiptais. Jeigu sapnuojate bokštą, vadinasi, gyvenime norite daug pasiekti. Lipti į bokštą reiškia sėkmingą sumanymų išsipildymą. Lipti siaurais vingiuotais laiptais į bokštą gali reikšti dvasinį tobulėjimą. Jei pasiekiate viršų - sėkmingas užsibrėžto tikslo įgyvendinimas. Lipti laiptais aukštyn ir matyti kalno nuošliaužas reiškia, jog praeityje buvo padarytos klaidos, o kelias, kuriuo kopiate aukštyn, - teisingas pasirinkimas. Lipti žemyn iš bokšto - nesėkmė, nepasitikėjimas, autoriteto praradimas. Stovėti ant bokšto - geri siekiai baltas bokštas sapne - ilgas ir laimingas gyvenimas. Raudonas bokštas - jūs esate optimistas. Jeigu sapne bokštas sugriuvo - laukite nusivylimų.

Sapnininkastau.lt

savo kaimyną paniekinsi, o pats įgysi garbės. Panašios reikšmes Infarktas Buldogas Grambuolys Donkichotas Atšaka Celė Iliuminacija Griežčiai Čiužinys Girlianda Bamperis Baslys Glėbesčiuotis Brolis Ambicijos Buriavimas Genealoginis medis Implantacija Antrininkas Iškamša .

Sapnuoti.lt

Aukštai matyti - paaukštinimą tarnybojeUžlipti ant bokšto ir atsistojus prakalbą sakyti - didelę garbęSapnuoti, kad esate bokšte, reiškia, kad jūsų sėkmė yra garantuota.Nulipti nuo bokšto - pažeminimą ir vargąBokštą baltą matyti - laimingą ir ilgą gyvenimąBokštą raudoną matyti - niekad nenustosi vilties.

Sapnininkas2.lt

Aukštai matyti - paaukštinimą tarnyboje;užlipti ant bokšto ir atsistojus prakalbą sakyti - didelę garbę;sapnuoti, kad esate bokšte, reiškia, kad jūsų sėkmė yra garantuota. nulipti nuo bokšto - pažeminimą ir vargą;bokštą baltą matyti - laimingą ir ilgą gyvenimą;bokštą raudoną matyti - niekad nenustosi vilties. jeigu matyti - paniekinsite kaimyną, o iškelsite save jeigu nulipti nuo bokšto - vargas jeigu stovėti ant bokšto - geri siekiai Bokštas - džiaugsminga žinia Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bokštas (bokstas) – Aukštai matyti – paaukštinimą tarnyboje; Užlipti ant bokšto ir atsistojus prakalbą sakyti – didelę garbę; Sapnuoti, kad esate bokšte, reiškia, kad jūsų sėkmė yra garantuota; Nulipti nuo bokšto – pažeminimą ir vargą; Bokštą baltą matyti – laimingą ir ilgą gyvenimą; Bokštą raudoną matyti – niekad nenustosi vilties.

Sapnai.eu

Aukštai matyti – paaukštinimą tarnyboje; užlipti ant bokšto ir atsistojus prakalbą sakyti – didelę garbę; sapnuoti, kad esate bokšte, reiškia, kad jūsų sėkmė yra garantuota. nulipti nuo bokšto – pažeminimą ir vargą; bokštą baltą matyti – laimingą ir ilgą gyvenimą; bokštą raudoną matyti – niekad nenustosi vilties.

Sapnininkas.com

Tiek tikrovėje, tiek sapne iš bokšto atsiveria platus reginys. Todėl kopti į bokštą reiškia veržimąsi plačiau aprėpti. Panorama, atsiverianti nuo bokšto, simbolizuoja įžvalgumą. Tiksli prasmė paaiškėja iš sapno konteksto.