vardo reikšmė

nuotaka

Manosapnai.lt

Laiminga, gražiai pasipuošusi nuotaka reiškia harmoningą partnerystę, taip pat svajonių išsipildymą šeimyniniame gyvenime. Jeigu mergina sapnuoja, kad yra susižadėjusi, -jos laukia palikimas. Jeigu nuotaka sapne regi savo būsimą vyrą, bet ji jam abejinga, vadinasi, bus daug nemalonių aplinkybių, kurios aptemdys jos dienas. Jeigu mergina sapne gėrisi savo jaunosios drabužiais, - teks nusivilti draugu. Nelaiminga nuotaka pranašauja nepageidaujamą nėštumą. Tai netekėjusioms įspėjimas vengti artimų ryšių su vyrais. Verkianti ar vėluojanti nuotaka pranašauja nemalonumus darbe su partneriais, taip pat ir šeimoje. Sapnuoti, kad bučiuojate nuotaką, - draugų susitaikymas. Jeigu sapnuojate, kad bučiuojate pavargusią ir ligotą nuotaką, vadinasi, sėkmė nuo jūsų nusigręš. Sapne regėti, kad nuotaka bučiuoja kitus, - daug draugų ir malonumų. Jeigu ji sapne bučiuoja jus, vadinasi, jūsų sveikata bus puiki turbūt jūsų mylimoji netikėtai gaus palikimą.

Lemtis.net

Sapnuoti nuotaką - pelningi nauji darbai.

Sapnininkas2.lt

jeigu verkianti - nemalonumai darbe, šeimoje jeigu gėrėtis nuotakos rūbu - nusivilsite savo draugu jeigu bučiuoti - susitaikymas su draugais jeigu graži, pasipuošusi - svajonių išsipildymas, harmoninga partnerystė, gera šeima jeigu nelaiminga - nepageidaujamas nėštumas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Sapnuoti nuotaką, jaunikį ir vestuves simbolizuoja partnerio troškimą. Kartais taip norima atgauti vidinių ir išorinių prieštaravimų pusiausvyrą. Laiminga nuotaka — tai darni partnerystė ir laimingas vedybinis gyvenimas. Šis sapnas gali reikšti ir jėgų pusiausvyros troškimą. Nelaiminga ar negraži nuotaka rodo partnerių ir šeimyninius ginčus. Kartais šis simbolis įspėja saugotis nuo nepageidaujamo nėštumo.