vardo reikšmė

kalbėti

Manosapnai.lt

Jeigu sapne su kuo nors kalbatės, vadinasi, greitu laiku sužinosite apie kažkieno mirtį. Be to, jūsų laukia nemalonumai darbe. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su dvasininku, -nieko gera nelaukite. Jeigu sapne kalbatės su mirusiu žmogumi, vadinasi, sužinosite kokią nors naujieną. Gali būti ir oro permainos. Sapne girdėti garsiai besikalbančius žmones reiškia, jog jus apkaltins dėl to, kad kišatės į svetimus reikalus. Jeigu sapnuojate, kad kažkas garsiai kalba, vadinasi, išgirsite apie save apkalbas. Jeigu sapne girdite pokalbį telefonu, tai jūsų laukia kebli situacija, baimė ir nusivylimas. Jeigu sapne jums atrodo, kad jus apkalba - tai įspėjimas, kad susidursite su negerais žmonėmis.

Sapnininkastau.lt

daug nemalonumų. Panašios reikšmes Bobos, su jom kalbėtis Sakai, susitepti Mainai Kalbėtis su karininku Atodrėkis Maldas kalbėti Poterius kalbėti Telefonu kalbėti su dievu kalbėtis Dūsauti Gaišti ar kitą gaišinti Sidabrą parduoti Šukos Ilgasnapis (ilganosis) Amfiteatras Biskvitas Ceremonija Diskusija Buivolas Inkilas .

Sapnininkas2.lt

Girdėti kalbą - būsi draugijoj;Kalbėti susirinkime - atitaisysi pagadintą reikalą;Sapnuoti, kad numirėlis kalba - reiškia, prieš imdamiesi to, ką ketinate daryti, paprašykite savo protėvių patarimo;Sapne kalbėtis su mirusiu broliu - reiškia, kad kažkam reikalinga Jūsų pagalba ir užuojauta. jeigu girdėti - įkyri pažintis Papildyti šio sapno reikšmę