vardo reikšmė

kupranugaris

Manosapnai.lt

Sapne regėti šį gyvūną reiškia, kad galų gale išsivaduosite iš netikėtų keblumų dėl kurių praradote kantrybę ir viltį. Regėti kupranugarių karavaną, einantį per dykumą, - pagalba, kurią kas nors suteiks paskutinę minutę arba netikėtas ir greitas pasveikimas. Sapnuoti vienkuprį kupranugarį - netikėta labdara, kurią priimsite su džiaugsmu. Galbūt ir jūs būsite dosnus. Įsimylėjusiems šis sapnas pranašauja gerą ateitį. Jeigu esate kupranugario šeimininkas, - sėkmė ir populiarumas.

Sapnininkastau.lt

geras kvailys, kurį sėkmingai tu išnaudosi. Panašios reikšmes Gaidžio giedojimas Berniukai su adata siūti Gyvuliai Iždinė Kiškis Maišai pilni javų Siūti su adata ar mašina automobiliu važiuoti Čigonas Išgelbėti ką nors iš bėdos ar nelaimės Iždinėje tarnauti Karvės riebios Karves melžti Krosnį kūrenti Nagai gražūs, sveiki Švarkas Darbininkas Fėja Gubos javų sustatytos .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti vieną kupranugarį reiškia, kad laukia sunkus ir varginantys darbai. Sapnuoti daug kupranugarių grupėje yra geras ženklas ir reiškia didelius turtus ir pagarbą.

Sapnininkas2.lt

Kupranugaris - ištvermė. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Kaip dykumų gyvūnas, pratęs prie nepriteklių, kupranugaris sapne įkūnija nereiklumą, kantrybę ir pakantumą. Sapnuojantysis stengiasi susidoroti su savo gyvenimo ,,sausuoju periodu”. Kartais šis simbolis perspėja apie pernelyg didelį nusižeminimą ir nuolankumą likimui. Reikia aktyviau kurti savo gyvenimą.