vardo reikšmė

Ligoninė

Manosapnai.lt

Ligoninė gali reikšti, jog reikia kam nors padėti. Taip pat gali reikšti konfliktines situacijas, fizinius bei protinius negalavimus. Sapne regėti psichiatrinę ligoninę reiškia didelę dvasinę įtampą, kurią sunkiai nugalėsite. Sapnuoti, kad sergate ir gulite ligoninėje - artėjančios ligos. Jeigu sapnuojate, kad išeinate iš ligoninės, vadinasi, sugebėsite atsikratyti klastingų draugų, kurie bandė jums padaryti daug nemalonumų.

Lemtis.net

Sapnuoti ligoninę - nepalankios aplinkybės sutrukdys išvykti į kelionę, iš kurios tikitės ne tik daug įspūdžių, bet ir pelno.

Sapnininkastau.lt

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsena. Būti ligoninėj – liūdna žinia. Panašios reikšmes Gydytojas Medicinos sesutės Gydytojas Nakvoti smuklėje Anstolis Bedarbis Bulvės Kliedėti Paleistuvis Trupinius rinkti Ėdžios Pavalkai Atsigavimas Ryžiai Grybai Badas Išvengti Ištvirkavimas Gervuogė Dilgėlės .

Sapnuoti.lt

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės - gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsenaBūti ligoninėj - liūdna žinia.

Sapnai.com

Ligoninė – Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsena; būti ligoninėj – liūdna žinia.

Sapnai.eu

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai, sesutės, lašelinės – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė, dvasinis prislėgtumas, nerimas, depresijos būsena; būti ligoninėj – liūdna žinia.

Sapnininkas.com

Ligoninė sapne rodo, kad sapnuojančiajam arba asmeniui, besigydančiam toje ligoninėje, reikalinga pagalba. Ligos, apie kurias čia kalbama, yra dvasinio pobūdžio. Ligoninės skyriai arba juose gydomas organas liudija šiuos sutrikimus: širdies ligos rodo sutrikimus jausmų srityje, akių negalavimai — nesugebėjimą teisingai suvokti problemą arba santykius su aplinkiniais. Pilvo skausmai gali rodyti, kad konfliktas atrodo ,,ne suvirškinamas” ir todėl skausmingas. Gydytojo patarimai sapnuojančiajam turi būti suvokiami kaip atitinkama pagalba.