vardo reikšmė

kablys

Manosapnai.lt

Kablys - įsipareigojimai, kurie apsunkins jūsų gyvenimą. Kablys gali būti ir perspėjimas, kad be reikalo ko nors neužkabintumėte, nes dėl to vėliau labai gailėsitės.

Sapnininkastau.lt

labai blogas atsitikimas. Panašios reikšmes Grabas arba žarna Ištrėmimas Įniršis Aeroplanas (lėktuvas) Atkarpa Ambicijos Elektrinė Minios žmonių Paskenduolis, ar pats esi paskenduolis Su ponia bartis Varškė Advokatas Karvės liesos Tėvai mirę Neapkęsti tėvų Vyną gerti, jei gardus Burna Nunuodijimas Afrikietis, juodaodis, negras Apranga .

Sapnuoti.lt

Sapne simbolizuoja - įsipareigojimus, kurie apsunkins Jūsų gyvenimą.Tai gali būti ir perspėjimas, kad be reikalo ko nors neužkabintumėte, nes dėl to vėliau labai gailėsitės.

Sapnininkas2.lt

Sapne simbolizuoja - įsipareigojimus, kurie apsunkins Jūsų gyvenimą. Taip gali būti ir perspėjimas, kad be reikalo ko nors neužkabintumėte, nes dėl to vėliau labai gailėsitės.Kablys - sulauksi gerų dienų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kablys – Sapne simbolizuoja – įsipareigojimus, kurie apsunkins Jūsų gyvenimą. Taip gali būti ir perspėjimas, kad be reikalo ko nors neužkabintumėte, nes dėl to vėliau labai gailėsitės.

Sapnai.eu

Regėti kablį – sulauksi gerų dienų.

Sapnininkas.com

Kartais sapnuojant kokį daiktą, kuris turi kablį, reiškia, kad verta apmąstyti problemą, kurios sapnuojantysis visapusiškai neišgvildeno. Tačiau kartkartėmis šis vaizdinys gali reikšti ir tai, kad sapnuojantysis atrado kabliuką, už kurio užsikabinęs gali išspręsti problemą. Tada jį galima traktuoti veikiau kaip problemos sprendimo būdą.