vardo reikšmė

begalvis

Manosapnai.lt

Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimą. Sapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimą. Sapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį. Panašios reikšmes Begalvis Galvosūkis Diadema Galvos apdangalas Griuvėsiai Bitės Atleidimas Cilindras Bėgimo takelis Girtas Džiaugsmas Tabakas Auksinė kepuraitė Šašai Grėbti Areštas Apmėtyti akmenimis Gadinimas Bučiuoti Atleidimas (dovanoti) .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimąSapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimą;sapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Begalvis – Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimą; Sapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį.

Sapnai.eu

Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimą; sapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį.