vardo reikšmė

Čigonas

Manosapnai.lt

Sapnuoti čigoną reiškia, kad patirsite nuostabų meilės nuotykį, apie kurį prisiminsite visą gyvenimą.

Sapnininkastau.lt

geras pelnas ir turtas. Panašios reikšmes Ganykla Doleriai Bulvės Gubos javų sustatytos Dažai su adata siūti Iždinė Maišai pilni javų Karvės riebios Galvijai Iškyla Bitės Gaurai Inkubatorius Doleriai Žvėrynas Aukso indai Sėti Agurkai Kailiniai, juos dėvėti .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti čigoną reiškia, kad patirsite nuostabų meilės nuotykį, apie kurį prisiminsite visą gyvenimą. Nors šiaip čigonų tautybės žmogų sapnuoti - apgavystė ir nuostoliai.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti čigoną reiškia, kad patirsite nuostabų meilės nuotykį, apie kurį prisiminsite visą gyvenimą. Nors šiaip čigonų tautybės žmogų sapnuoti - apgavystė ir nuostoliai. jeigu arba čigonė - neištikimybė meilėje. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Čigonas (cigonas) – Sapnuoti čigoną reiškia, kad patirsite nuostabų meilės nuotykį, apie kurį prisiminsite visą gyvenimą. Nors šiaip čigonų tautybės žmogų sapnuoti – apgavystė ir nuostoliai.

Sapnai.eu

Sapnuoti čigoną reiškia, kad patirsite nuostabų meilės nuotykį, apie kurį prisiminsite visą gyvenimą. Nors šiaip čigonų tautybės žmogų sapnuoti – apgavystė ir nuostoliai.