vardo reikšmė

apsiaustas

Manosapnai.lt

Per didelis - rūpestis; suplyšęs - žadinti pasigailėjimą; sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį; apsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė; jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių.

Sapnininkastau.lt

būsi kažkuo patenkintas. Panašios reikšmes Ridikėliai Juosta Džipas Bėgimas .

Sapnuoti.lt

Per didelis - rūpestisSuplyšęs - žadinti pasigailėjimąSapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinįApsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių.

Sapnininkas2.lt

Per didelis - rūpestis;suplyšęs - žadinti pasigailėjimą;sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį;apsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė;jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Apsiaustas – Per didelis – rūpestis; Suplyšęs – žadinti pasigailėjimą; Sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį; Apsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė; Jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių.

Sapnai.eu

Per didelis – rūpestis; suplyšęs – žadinti pasigailėjimą; sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį; apsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė; jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių.