vardo reikšmė

fotoaparatas

Manosapnai.lt

Sapne matyti fotoaparatą reiškia blogas permainas. Jeigu sapnuojate senovišką fotoaparatą, vadinasi, jums reikia paklausyti gerų patarimų. Sapne matyti sugedusį fotoaparatą - nemalonumai šeimoje. Pamesti fotoaparatą - netikra meilė, nusivylimas. Sapne fotografuotis reiškia, kad kažkas neteisingai pasielgs. Fotografuoti savo giminaitį - gera ateitis. Jeigu mergina sapnuoja, kad fotografuoja, vadinasi, ateityje jos laukia nemalonumai. Ji nusivils savo draugu.

Sapnininkastau.lt

Fotoaparatas – Sapne matyti fotoaparatą – dažniausiai reiškia blogas permainas;

Sapnininkas2.lt

Sapne matyti fotoaparatą - dažniausiai reiškia blogas permainas;Jeigu sapnuojate senovišką fotoaparatą - vadinasi, Jums reikia paklausyti gerų patarimų;Sapne matyti sugedusį fotoaparatą - nemalonumai šeimoje;Pamesti fotoaparatą - netikra meilė, nusivylimas. jeigu matyti - sulauksite matomos padėties, išgarsėsite jeigu fotografuoti - aiški ateitis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Jeigu sapne kas fotografuoja fotoaparatu, dažniausiai trokšta sustabdyti esamą momentą ir taip išsaugoti atmintyje savo išgyvenimus. Jei sapnuojantysis pats yra fotografuojamas, tai čia dažniausiai glūdi baimė būti stebimam kitų. Kai kuriose primityviose tautose ši baimė tokia stipri, kad žmonės tiki, jog juos nufotografavus jie praras sielą. Kažkas iš to, matyt, dar tebeslypi ir mumyse, nors ir esame apsišvietę civilizuoti žmonės.