vardo reikšmė

gydytoja

Lemtis.net

Sapnuoti, kad tapote gydytoju - pelnas, kurio dalį skirkite neturtingiems giminaičiams.

Sapnininkastau.lt

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė. Gydytojas išrašantis receptą – reiškia, kad reikalai greit pajudės į priekį ir jūs netrukus rasite reikiamą sprendimą. Sapne kalbėtis su gydytoju – tavęs tyko nelaimė ar liga. Jei gydytojas tyli – priešai turės nuostolių. Panašios reikšmes Ligoninė Medicinos sesutės Gydytojas Nakvoti smuklėje Anstolis Bedarbis Bulvės Kliedėti Paleistuvis Trupinius rinkti Ėdžios Pavalkai Atsigavimas Gydytojas (Bioenergetikas) Ryžiai Grybai Badas Išvengti Ištvirkavimas Gervuogė .

Sapnai.com

Gydytojas – Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė; Gydytojas išrašantis receptą – reiškia, kad reikalai greit pajudės į priekį ir jūs netrukus rasite reikiamą sprendimą; sapne kalbėtis su gydytoju – tavęs tyko nelaimė ar liga; bet jei gydytojas tyli – priešai turės nuostolių.

Sapnai.eu

Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai – gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė; Gydytojas išrašantis receptą – reiškia, kad reikalai greit pajudės į priekį ir jūs netrukus rasite reikiamą sprendimą; sapne kalbėtis su gydytoju – tavęs tyko nelaimė ar liga; bet jei gydytojas tyli – priešai turės nuostolių.

Sapnininkas.com

Daugelis žmonių tikisi, kad gydytojas padės, paguos, numalšins skausmą ir pagydys. Susapnavusiam gydytoją greičiausiai reikia paramos pakliuvus į konfliktinę situaciją. Tačiau su gydytoju susijęs sapnas gali reikšti ir sapnuojančio norą būti pripažintam šio visų gerbiamo ir vertinamo žmogaus. O jeigu sapnuojantysis mano esąs gydytojas, vadinasi, jis trokšta turėti tai, kas būdinga šiai profesijai: autoritetą, žinių, spręsti gyvenimo ir mirties klausimą.