vardo reikšmė

laidotuvės

Manosapnai.lt

Gaudimą sapne girdėti - netikėtas, nemalonus įvykis.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog esate laidojamas - atsakingą darbą teks pradėti iš naujo.

Sapnininkastau.lt

oro atmaina. Panašios reikšmes Dažniausiai numirėliai Margi daiktai Lietus .

Sapnuoti.lt

Regėti gausingą laidotuvių eismą (procesiją) - turtasRegėti negausingą jų eismą - neturtasEiti drauge - palikimas.

Sapnininkas2.lt

Laidotuvėse dalyvauti - per savo nepastabumą teks nukentėti;Laidotuves, kuriose daug žmonių, sapnuoti - turtas, o jeigu nedaug - neturtas;Jeigu sapnuojate, kad laidotuvių metu lyja arba oras apsiniaukęs - greitu laiku laukite ligos arba prasta reikalų klotis;Laidotuvių procesija matyti - turtas;Jeigu sapnuojate, kad einate laidotuvių procesijoje - dažniausiai netikėti pinigai;Sapnuoti kad dalyvaujate nepažįstamo žmogaus laidotuvėse - sunkus bendravimas su žmonėmis;Jei sapne matote laidotuves žmogaus, kuriam esate palankus - sapnas gali reikšti džiaugsmą, tačiau gali būti ir priešingai - kieno nors mirtis;Palaidoti sapne artimą žmogų - perspėjimas: galite nukentėti;Sapne regėti giminaičio laidotuves saulėtą dieną reiškia artimųjų gerą sveikatą; galimos ir vestuvės;Sapne regėti savo vaiko laidotuves reiškia sveikatą ir taiką namuose bei problemas bendraujant su draugais;Palaidotam sapne būti - nemalonumai per valdiškas įstaigas, tačiau dažniausiai reiškia gerą sėkmę;Sapne girdėti laidotuvių varpo gaudesį - reiškia netikėtas liūdnas naujienas arba išvykusio žmogaus ligą;Sapne skambinti laidotuvių varpais - reiškia blogas naujienas ir nesėkmes;Laidotuvėse dėl mirusio palaikų ginčytis - saugokis neteisingų žmonių. jeigu esate laidojamas - atsakingą darbą teks pradėti iš naujo. jeigu daug žmonių laidotuvėse - netikrų draugų dėmesys. jeigu stebėti iš tolo - savigrauža. jeigu dalyvauti - blogos žinios iš giminaičių. jeigu lyjant - pinigai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Laidotuvės – Regėti gausingą laidotuvių eismą (procesiją) – turtas; regėti negausingą jų eismą – neturtas; eiti drauge – palikimas.

Sapnai.eu

Regėti gausingą laidotuvių eismą (procesiją) – turtas; regėti negausingą jų eismą – neturtas; eiti drauge – palikimas.

Sapnininkas.com

Laidotuvės dažnai sapnuojamos. Jos ne visuomet susijusios su mirtimi ar realiu asmeniu. Dažnai sapne užkasami nemalonumai, neišsipildę troškimai, bjaurūs įpročiai, taip pat skaudūs išgyvenimai. Sapne gali būti laidojami ir nutrūkę ryšiai su kuo nors ar ypatingi sugebėjimai bei talentai. Palaidojus, sapno sąmonėje atsiranda dažnai kas nors nauja. Taigi tokie sapnų reginiai veikiau yra geras ženklas.