vardo reikšmė

zakristija

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje, reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti.

Sapnininkastau.lt

Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje – reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti. Panašios reikšmes Atsarginis Atsarginis Invalidas Drabužinė Įtūžis Botagas Bedantis Boksininkas Cirkininkas Anglies kasykla Daltonikas Ginčas, ginčytis, ginčai (barniai) Apkūnus Bedantis Boksininkas Ambicijos Cirkininkas Atsakomybė Amnestija Intymus baras .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje - reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti.

Sapnininkas2.lt

Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje - reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Zakristija – Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje – reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti.

Sapnai.eu

Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje – reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti.